Advert

DOĞUKENTSPOR'A MALZEME YARDIMI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
DOĞUKENTSPOR'A MALZEME YARDIMI
DOĞUKENTSPOR'A MALZEME YARDIMI İzzet TUMAY
Bu içerik 450 kez okundu.

Birevim; BEKA-DER aracılığı ile Elazığ amatör küme takımlarından Doğukentspor’a malzeme yardımında bulundu.

Spor Servisi / Elazığspor'un isim sponsoru Birevim; BEKA-DER aracılığı ile Elazığ amatör küme takımlarından Doğukentspor’a malzeme yardımında bulundu.

Amatör Evi’nde düzenlenen programa; Gençlik ve Spor İl Müdürü Suphi Döner, Maden İl Genel Meclis Üyesi Suphi Özay, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, Beka-Der Genel Başkanı Mustafa Alpay ve Birevim İcra Kurulu Üyesi Mücahit Karabalık katıldı.

Törende konuşan Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay, Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi’ye teşekkür ederken, Beka-Der ve Birevim olarak Elazığ’a hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

Birevim İcra Kurulu Üyesi Mücahit Karabalık ise, doğdukları topraklara olan vefa borçlarını ödediklerini aktarırken, bu nedenle Elazığ’ın hep öncelikli olduğunu kaydetti.

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür ise, bu tür yardımların devam etmesi adına atılan bu adımın bir başlangıç olması temennisinde bulundu.

Doğukentspor Kulüp Başkanı Akın Karaaslan da yardımlar nedeniyle teşekkür ederken, desteklerin devam etmesini beklediklerini söyledi.

Konuşmaların ardından Doğukentspor Kulübü tarafından kulübe destek veren isimlere plaket verildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak