Advert

YILDIRIM: ELAZIĞ'I TANITIMDA KARARLIYIZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
YILDIRIM: ELAZIĞ'I TANITIMDA KARARLIYIZ
YILDIRIM: ELAZIĞ'I TANITIMDA KARARLIYIZ İzzet TUMAY
Bu içerik 385 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Antalya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, 23 Haziran’da Antalya’da düzenleyeceği Peynirli Ekmek Günü etkinliği hazırlıklarını devam ettiriyor.

Dernek Başkan Yardımcısı Erdal Yıldırım, “Dernek olarak ilimizin tanıtımını, kültürünü ve sahip olduğu değerlerini bu tür etkinliklerle tanıtmanın çabasındayız. Bu yıl 10'uncusunu düzenleyeceğimiz etkinlik son derece doyurucu bir program ile gerçekleşecek” dedi.

Burdur-Isparta Elazığlılar Dernek Başkanı Ahmet Çağlar ile birlikte ziyaret eden Erdal Yıldırım, “Bizler bir yandan Elazığ'ın gelenek ve göreneklerini yaşatma, bir yandan da ilimizin sahip olduğu değerleri tanıtmanın ve ilimize bu kanalla katkı sağlamanın çabasındayız. Bu tür etkinlikler bir yandan hemşerilerimizin yılda bir kez de olsa açık alanda bir araya gelmeleri ile kaynaşmalarını sağlamanın yanında özellikle bu etkinliklerimize Elazığlı olmayanları davet ederek onlara ilimizin tanıtımını sağlıyoruz. Bir yandan sosyal bir etkinlik yaparken diğer yandan da tanıtım yaparak ilimize katkı sağlamanın çabasındayız. 23 Haziran’da Antalya Düzlerçamı Karamanlı Piknik Alanı'nda gerçekleştireceğimiz Peynirli Ekmek Günü etkinliğimize tüm hemşerilerimizi ve Elazığ'ı seven dostlarımızı bekliyoruz” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2013 model Volkswagen Jetta icradan satılıktır
2013 model Volkswagen Jetta icradan satılıktır
2012 model Peugeot 308 icradan satılıktır
2012 model Peugeot 308 icradan satılıktır