Advert

YARALI EFSANEVİ KUŞLAR TEDAVİ ALTINDA

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
YARALI EFSANEVİ KUŞLAR TEDAVİ ALTINDA
YARALI EFSANEVİ KUŞLAR TEDAVİ ALTINDA İzzet TUMAY
Bu içerik 522 kez okundu.

Elazığ’da vatandaşlar tarafından yaralı olarak bulunan efsanevi Ebabil ve İbibik kuşu, Elazığ Belediyesi ekiplerince tedavi altına alındı.

Cip Mesire Alanı yakınlarında vatandaşlar tarafından ağaçlık alanda yaralı halde bulunan Ebabil ve İbibik kuşlarına, Elazığ Belediyesi Hayvan Hastanesi ve Bakımevi ekipleri sahip çıktı. 153 Beyaz Masa hattına gelen ihbar üzerine harekete geçen ekipler, ağaçlar arasında yaralı halde buldukları İbibik ve Ebabil kuşlarını büyük bir hassasiyetle alarak, Elazığ Belediyesi Hayvan Hastanesi ve Bakımevi'ne götürdü. Kanatlarında kırık olduğu tespit edilen efsanevi kuşlar, veteriner hekimlerce tedavi edildi. Bakım altına alınan kuşlar, tedavilerinin tamamlanmasının ardından, doğal ortamlarına bırakılacak.

Ebabil kuşları diğer kuşlardan farklı olarak tüm ömürlerini uçarak geçiriyor ve sadece üremek için yere konuyor. Kur’an-ı Kerim'de Fil suresinde anlatılan ve pek çok dini hikayeye konu olan ve tüm canlı türlerinden kaçtıkları için nadiren görünen Ebabil kuşlarının bolluk ve bereket getirdiklerine inanılıyor.

Hz. Süleyman'ın postacısı aynı zamanda rehberlik eden, saçları ve uzun yay gagası ile dikkat çeken İbibik kuşu ise eşlerine bağlılıkları ile biliniyor. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!