Advert

MUSTAFA GÜR:​ SEÇİMLERE HAZIRIZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MUSTAFA GÜR:​ SEÇİMLERE HAZIRIZ
MUSTAFA GÜR:​ SEÇİMLERE HAZIRIZ İzzet TUMAY
Bu içerik 564 kez okundu.

Seçimler öncesinde gazetemize ziyarette bulunan ASKF Başkanı ve başkan adayı Gür, "Ekibimizle birlikte seçimlere hazırız. Yaptıklarımızla ve yapacaklarımızla kendimize güveniyoruz" diye konuştu.

Eren KAYA / 15 Haziran Cumartesi günü yapılacak Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı Genel Kurulu öncesinde başkan adaylığını açıklayan Elazığ ASKF Başkanı Mustafa Gür, yaptıkları ve yapacaklarıyla kendilerine güvendiklerini söyledi.

Elazığ ASKF Başkanı ve başkan adayı Mustafa Gür, ziyaretleri kapsamında gazetemiz HaberKent'i ziyaret etti. Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gazetemize gelen Gür, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Cumartesi günü yapılacak ASKF seçimlerine hazır olduklarını belirten Gür, “Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu seçimlerinde 92 kulübümüzden 312 delegemiz oy kullanacak. Ekibimizle birlikte seçimlere hazırız. Yaptıklarımızla ve yapacaklarımızla kendimize güveniyoruz. 15 kişilik eski yönetimimizi güçlendireceğiz ve bu sayıyı 21’e yükselteceğiz. Her branştan arkadaşlarımıza yönetimde yer vereceğiz. Ciddi bir yönetim anlayışıyla geliyoruz” ifadelerini kullandı.

Vali Kaldırım'a teşekkür

Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha’nın eksikliklerinin giderilmesi adına Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın girişimleriyle ödenek çıkartıldığını da açıklayan Gür, “Sayın Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’ın girişimleri neticesinde Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha’nın eksiklikleri ve düzenlemesi için bir ödenek çıkartıldı. Tesisimizin daha aktif hale gelmesi adına ve aksayan yönlerin tadilatının yapılması adına ihalesi, yer teslimi gerçekleştirildi. Önümüzdeki günlerde yüklenici firmamız çalışmalara başlayacak. Bu konuda Sayın Valimize çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak