Advert

GÜRGÖZE’DEN ‘İSTANBUL’ HATIRLATMASI!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÜRGÖZE’DEN ‘İSTANBUL’ HATIRLATMASI!
GÜRGÖZE’DEN ‘İSTANBUL’ HATIRLATMASI! İzzet TUMAY
Bu içerik 654 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / Ak Parti Elazığ İl Teşkilatı mahalle ve belde muhtarlarıyla bir araya geldi. İl Başkanı Ramazan Gürgöze, muhtarların öneminden bahsetti.

Özel bir restoranda muhtarlarla bir araya gelen Ak Parti İl Başkan Gürgöze,” Ak Parti iktidarı döneminde muhtarlık müessesi en fazla önemsenen ve şimdiye kadar muhtarlara hak ettiği değeri veren bir siyasi partinin temsilcisi olmaktan bu nedenle de sizlerle birlikte olmaktan memnuniyet duyuyoruz’’ dedi.

23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bulunan Gürgöze, ülkemize karşı olan borcumuzu da her seçimde mutlaka oy kullanarak vatandaşlık görevimizi yerine getirmemiz gerekiyor ifadelerini kullandı.

‘MUHTARLARIMIZ VATANDAŞLARIMIZLA EN YAKIN TEMASTA OLAN KİŞİLERDİR’

31 Mart’ta seçilen muhtarlara hayırlı olsun dilekleriyle sözlerine başlayan Ak Parti İl Başkanı Gürgöze,” 2024’ kadar sürecek olan süre içerisinde hayırlı hizmetlere imza atmanızı canı gönülden arzu ediyoruz. İnşallah bu beş yıllık süre içerisinden temsil ettiğiniz mahallelerinizdeki, köylerinizdeki, beldelerinizdeki her bir vatandaşımızı en güzel şekilde temsil edeceğinize inancımızın tam olduğunu ifade etmek istiyoruz. Burada şuan sadece merkez 38 mahalle muhtarımızı ve merkezdeki dört belde muhtarlarımızı davet ettik. Daha sonraki süreçlerde ise ilçeler bazında ya da tamamını diğer muhtarlarımızı da davet ederek onlarla istişareler gerçekleştireceğiz. Bildiğiniz gibi muhtarlık müessesi mahallelerde direk vatandaşla temas eden onların sorunlarını bire bir bile mahallesinde yaşadığı her bir ferdin oturduğu mahalleyi bilen kişilersiniz. Bu nedenle Elazığ’da görev yapan her muhtarlarımız Elazığlı hemşerilerimizle en yakın temasta olan kişilerdir. Ak Parti iktidarı döneminde muhtarlık müessesi en fazla önemsenen ve şimdiye kadar muhtarlara hak ettiği değeri veren bir siyasi partinin temsilcisi olmaktan bu nedenle de sizlerle birlikte olmaktan memnuniyet duyuyoruz.  Burada şuanda aramızda olan bizatihi bildiğim birçok muhtarımız birden fazla kez Sayın Cumhurbaşkanımızın daveti üzerine külliyede gerçekleştirilen muhtarlar toplantısına katıldı. Bizatihi Cumhurbaşkanımıza mahalleleri, illeri, ilçe ve köylerindeki problemlerini, sıkıntılarını bizatihi iletme imkanı yakalamaktadırlar.  Şimdiye kadar Türkiye’de görülmemiş bir uygulama olduğunu bu uygulamayı başlatan siyasi partinin de ildeki temsilcisi olmaktan gurur duyduğumuzda ifade etmek istiyoruz. Çok değerli muhtarlarımız süreç içerisinde birçoğunuzla çeşitli vesilelerle mutlaka bir araya geliyoruz. Bizim bu toplantımızın amacı öncelikle bu süreçte muhtarlarımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletmek ve bu süreç içerisinde muhtarlarımızın bizlerden beklentilerini ve hizmet konusunda istişare etmek amacıyla bir araya geldik. Bizde Ak Parti il başkanı olarak uzun bir süredir il başkanlığı yapıyoruz bu sürede nasıl bir tavır ortaya koyduğumuzu zaten birçok muhtarımız biliyor. İnşallah bundan sonraki süreçlerde de ilişkilerimizi, istişarelerimizi daha da güçlü bir şekilde sürdüreceğiz’’ diye konuştu.

 

GÜRGÖZE İSTANBUL SEÇİMLERİ İÇİN ÇAĞRIDA BULUNDU

 

23 Haziran tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine de değinen Gürgöze,”Bildiğiniz gibi 31 Mart seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin Yüksek Seçim Kurulu’nun kararıyla seçimin yenilenmesi kararı neticesinde 23 Haziran’da bir seçim yapılacak. Bu seçimde birçok ilde yaşayan İstanbullu seçmene bir çağrıda bulunmak istiyoruz.  İstanbul seçmeni olup hangi siyasi partide olursa olsun, hangi görüşe mensup olursa olsun vatandaşlık görevi olan oy kullanma işlemini mutlaka ve mutlaka bütün İstanbullu seçmenlerin 23 Haziran’da yenilecek olan seçimde oy kullanmalarını bütün hemşerilerimizden rica ediyoruz. Bu sadece bizim arzu ve istediğimiz değil aynı zamanda bu ülkede yaşayan 82 milyon seçmen olan vatandaşın vatandaşlık görevidir. Nasıl ki bu ülkenin yönetimine karşı bizim beklentilerimiz, isteklerimiz ve bu ülkeye karşı sorumluluklarımız varsa ülkenin ve ülkede yaşayan yöneticilerinin de ülkemize olan sevgimizden, ülkemize karşı olan borcumuzu da her seçimde mutlaka oy kullanarak vatandaşlık görevimizi yerine getirmemiz gerekiyor. Sizlerde ricamız istirhamımız bizleri izleyen saygıdeğer hemşehrilerimizden de aynı şekilde rica ve istirhamımız 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul seçimlerinde Elazığ’da, ilçede, belde de ya da köylerde yaşıyor olursa olsun mutlaka o gün gidip oyunu kullanması ve vatandaşlarımızın vatandaşlık görevlerini yerine getirmesini arzu ediyoruz. Bu sadece bizim çağrımız üzerine gerçekleşmesi gereken bir husus değil ülkemize, milletimize karşı olan bir vatandaşlık görevi olduğunu da bilinmesini arzu ediyoruz gitme konusunda sıkıntı yaşayan kişiler bizlere ulaşabilirler. Tekrar davetimize icabet ettiğiniz için tüm muhtarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz 2024 yılına kadar muhtarlık görevini yürütecek olan siz değerli muhtarlarımıza bu süre içerisinde ortaya koyacağı performansı şimdiden tebrik ediyoruz mahallelerinize, köylerinize, ilçe ve beldelerinizde yaşayan seçmenlere karşı yapacağınız görevde başarılar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak