Advert

FÜ TIP FAKÜLTESİ 31. DÖNEM MEZUNLARINI UĞURLADI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FÜ TIP FAKÜLTESİ 31. DÖNEM MEZUNLARINI UĞURLADI
FÜ TIP FAKÜLTESİ 31. DÖNEM MEZUNLARINI UĞURLADI İzzet TUMAY
Bu içerik 344 kez okundu.

Yasemin GÖĞDEMİR / Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi, 31. dönem mezunlarını düzenlenen bir törenle uğurladı.

Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu'nda yapılan mezuniyet törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kazez, Fırat Üniversitesi yöneticileri, öğretim üyeleri, mezun olan öğrenciler ve aileleri katıldı.

Mezuniyet töreninde konuşan Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kazez, bu yıl 122 genç doktoru mezun etmenin haklı gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Son zamanlarda fiziksel şiddette maruz kalan hekimler, artık halk nezdinde değersizleşti. Sözlerimi yanlış anlamayın, yaratılanların en değerlisi olan 'insana' dokunma, ona müdahale hak ve yetkisi verilen bir camianın fertleri, amacı sadece şifa sunmak iken, hasta ve hasta hissedenlerce hiç bu kadar hırpalanmadılar. Buradan tüm milletimize sesleniyorum. Size uzatılan şefkatli ve iyileştirici eli bu şekildeki davranışlarla geri çektirmeyin. Bu anlamda herkesi yeniden sağlıklı, insancıl ve insaflı düşünceye davet ediyorum” dedi.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Demirdağ ise, hekimlik mesleğinde sevgi, saygı, hoşgörü ve fedakârlığın çok önemli olduğuna vurgu yaparak, hekimlik mesleğinin, sürekli kendini yenileyen ve en hızlı gelişme gösteren mesleklerden biri olduğunu söyledi.

Mezun öğrencilere seslenen Prof. Dr. Demirdağ, “Genç hekimler, sizlerle gurur duyuyorum. Bizlere bu gururu yaşattığınız için sizlere, bin bir güçlüklerle sizleri yetiştiren ailelerinize, hocalarınıza ve katılımlarıyla bizleri onurlandıran sevgili konuklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kazez, hekimlik andını mezun öğrencilere okuttu.

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet Töreni, mezun olan öğrencilere Fırat Üniversitesi yöneticileri ve öğretim üyeleri tarafından diplomalarının verilmesi ve ardından gerçekleştirilen kep atma töreni ile sona erdi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak