Advert

DOĞAN: HİZMETTE SINIRIMIZ OLMAYACAK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
DOĞAN: HİZMETTE SINIRIMIZ OLMAYACAK
DOĞAN: HİZMETTE SINIRIMIZ OLMAYACAK İzzet TUMAY
Bu içerik 411 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Elazığ merkeze bağlı Mollakendi beldesinde hizmet için eksiklikleri giderme çalışmaları kapsamında belediye makine parkına iki araç takviyesi yapıldı.

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, beldenin sıkıntılarına çözüm getirme noktasında belediyenin ihtiyaç duyduğu araçları beldeye kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek şunları söyledi: “Görevde bulunduğumuz iki ay gibi kısa sürede Mollakendi Belediyemize iki araç kazandırdık. Biri kamyon diğeri ilaçlama aracı olmak üzere araçlarımızın güzel beldemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Mollakendi için gecemizi gündüzümüze katacağımızı ifade ediyor, bundan sonra da aynı tempoyla çalışacağımızı özellikle belirtmek istiyorum.

Göreve başlamamızın ardından belediye hizmet binamızın tadilatını ve tamiratını yapıp tekrar vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Mollakendi için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürecek ve sürekli olarak gelişen ve beldemizin problemlerine gerekli çözümleri getiren bir belediyecilik anlayışı içinde olacağız. İki yeni aracımızın beldemize hayırlı olmasını diliyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!