Advert

VALİ KALDIRIM’DAN JANDARMA TEŞKİLATINA KUTLAMA

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
VALİ KALDIRIM’DAN JANDARMA TEŞKİLATINA KUTLAMA
VALİ KALDIRIM’DAN JANDARMA TEŞKİLATINA KUTLAMA
Bu içerik 814 kez okundu.

Yasemin GÖĞDEMİR / Elazığ Valisi Çetin Oktay Çetin Oktay Kaldırım, Jandarma Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Vali Kaldırım mesajında, şunlara yer verdi: “Kurulduğu günden bu yana, devletimizin bekası; birlik ve beraberliğimizin muhafazası ve milletimizin huzur ve güven içerisinde yaşaması için fedakârca hizmet veren Jandarma Teşkilatımızın 180’inci kuruluş yıldönümünde Türk Jandarma personelinin haklı gurur ve heyecanını paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Milletimizin göz bebeği kuruluşlarından birisi olarak bağrından çıktığı aziz milletimize hizmeti bir şeref olarak addeden, hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygıyı her koşul altında gözeten Jandarma Teşkilatımız, asli görevlerinin yanı sıra hayata geçirdiği vatandaş odaklı sosyal hizmetlerle de halk ile devlet arasında önemli bir köprü görevini yerine getirmektedir. Jandarma Teşkilatımızın yüksek vazife şuuru ve sorumluluk bilinciyle almış olduğu bu görev ve sorumlulukları bugün olduğu gibi gelecekte de aynı şekilde sürdüreceğine yürekten inanıyorum. Bu vesile ile Jandarma Teşkilatımızın kuruluş yıldönümünde şehit mertebesine ulaşan tüm jandarma personellerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ediyor, tüm teşkilat mensuplarımıza aileleri ile birlikte sağlık, huzur ve başarı dileklerimle, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

valilik elazığ valiliği çetin oktay kaldırım elazığ son dakika haberler haber haberkent
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X