Advert

EROL:​ SÖZÜNÜZÜ YERİNE GETİRİN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
EROL:​ SÖZÜNÜZÜ YERİNE GETİRİN
EROL:​ SÖZÜNÜZÜ YERİNE GETİRİN
Bu içerik 1110 kez okundu.

İrfan ARSLAN / 31 Mart’ta yapılan yerel seçim çalışmaları kapsamında Adalet ve Kalkınma Partisi milletvekillerinin, “Yapılacak seçimde iktidar partisinin adayına oy verin. Belediye başkanlığını AK Parti adayı kazanırsa hizmet gelir, belediyenin borçları ödenir, muhalefet adayları kazanırsa hizmetin gelmesinde sıkıntı yaşanır” sözlerini hatırlatarak AK Parti milletvekillerine seslenen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Elazığ Belediyesi'nin borçlarını ödemesi ve şehre hizmet getirilmesi adına AK Parti milletvekillerinden sözlerini yerine getirmelerini bekliyorum” dedi.

AK Parti adına seçime giren Şahin Şerifoğulları’nın 31 Mart'ta belediye başkanı seçildiğini belirten CHP Milletvekili Erol, “Sayın Şerifoğulları genç, dinamik ve çalışkan biri. Ancak AK Parti milletvekillerinin Belediye Başkanımıza destek vermeleri durumunda başarılı olacağına inanıyorum. Çünkü Elazığ Belediyesi'nin yapılan resmi açıklamaya göre 617 milyon TL borcu var. Bu borcun ödenmesi ve hizmetlerin aksamadan gelmesini sağlamak adına AK Parti milletvekillerinden Başkan'a destek olmalarını bekliyorum. Eğer bu destek verilmezse tüm iyi niyetine karşılık Şahin Şerifoğulları'nın başarılı olması ve Elazığ’a hizmet etmesi mümkün olamayacaktır. Yok bunun tersini yapacak iradeyi ortaya koyarlar ise belediyenin borçlarını ödemesine kaynak aktarmaları sağlamaları söz konusu olursa çıkıp özür dileyeceğim. Allah Sayın Şerifoğulları'na yardım etsin, işi çok zor” diye konuştu.

Yerel seçimlerde ittifak adayı olan Ali Şekerdağ’ın seçimi kazanmış olması durumunda bir önceki dönem ile ilgili olarak dava açma konusunda adımları atacaklarını da belirten Milletvekili Erol, “İttifak adayımız seçimi kazansaydı, bir önceki belediye döneminde yapılan çalışmalarla ilgili olarak hırsızlık, yolsuzluk yapanlara dava açar, ceza almalarını sağlardık” ifadelerini kullandı.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X