Advert

YÖNETİCİ KOÇLUĞU SEMİNER PROGRAMI YAPILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
YÖNETİCİ KOÇLUĞU SEMİNER PROGRAMI YAPILDI
YÖNETİCİ KOÇLUĞU SEMİNER PROGRAMI YAPILDI
Bu içerik 830 kez okundu.

Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı Ebru Ataoğlu Kaysadu tarafından Bingöl Üniversitesi Fuat Sezgin Konferans Salonunda ‘yöneticilik ve liderlik, zaman ve stres yönetimi, takım çalışması ve daha bir çok konuda önemli bir seminer verildi.

Yoğun katılımın olduğu seminerde konuşan Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı Ebru Ataoğlu Kaysadu,  ‘’Kazanımlar konusuna baktığımızda; yöneticinin koçluk becerileri gelişir., takım üyeleri ile iletişimi güçlenir, doğru yer ve zamanda doğru insan kaynağını organize etme becerisi gelişir. Fark atan ‘A’ takımı oluşur.

Eğitimlere kimler katılabilir; iş yaşamında kendini geliştirmek isteyenler, hayatlarında kendisini gerçekleştirmek için itici bir güce ihtiyaç duyanlar, hayalleri ve hedefleri olanlar bireylerle iletişimi güçlendirmek isteyenler, eğitimciler, özel eğitmenler, kişisel gelişim konusunda farklılaşmak isteyen ve programa ilgi duyan herkes katılabilir’’ dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X