Advert

ARSLAN, DÜNYA ODALAR KONGRESİ’NE KATILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ARSLAN, DÜNYA ODALAR KONGRESİ’NE KATILDI
ARSLAN, DÜNYA ODALAR KONGRESİ’NE KATILDI
Bu içerik 302 kez okundu.

TOBB organizatörlüğünde, ICC heyeti program kapsamında 12-14 Haziran tarihleri arasında Brezilya - Rio De Janeiro da 11. Dünya Odalar Kongresi’ne katıldı ve ICC' nin 100. yılı kutlandı.

Kongre’de ülkemizin de içinde olduğu dünya genelinde belirlenen ülkelerin proje yarışmaları yapıldı. Türkiye, Brezilya arasında ticaretin geliştirilmesi üzerine kültürel ve ekonomik bilgi alışverişinde bulunuldu.

ICC Milletlerarası Ticaret Odası Yönetim Kurulu heyetinde, Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, Afyon TSO Başkanı Hüsnü Serteser, Giresun TSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Trabzon TSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Nizip TSO Başkanı İbrahim Sarı, Sinop TSO Meclis Başkanı katıldı.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan toplantıyı değerlendirdiği açıklamasında, "Özellikle ülkemizin dünya ülkeleri nezdinde güçlü ve saygın bir devlet olduğunu bir kere daha görme imkanı bulduğumuz toplantı, gerek çatı kuruluşumuz TOBB ve gerekse ilimiz adına kazanımlar ve tecrübeler edindiğimiz bir toplantı oldu, ICC Yönetim Kurulu olarak önemli kararların alınıp, önemli meselelerin görüşüldüğü toplantı, son derece verimli geçti.

100. yılını kutlayan ICC ( Milletlerarası Ticaret Odası ) Brezilya'nın Rio De Janerio şehrinde gerçekleştirilen toplantıda dünya çapında projelerin yarıştığı proje yarışması bizlere ayrı bir heyecan verdi" dedi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X