Advert

2019 YILI ÇİFTÇİ KAYIT SİSTEMİ BAŞVURULARI 30 HAZİRAN'DA SONA ERİYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
2019 YILI ÇİFTÇİ KAYIT SİSTEMİ BAŞVURULARI 30 HAZİRAN'DA SONA ERİYOR
2019 YILI ÇİFTÇİ KAYIT SİSTEMİ BAŞVURULARI 30 HAZİRAN'DA SONA ERİYOR
Bu içerik 306 kez okundu.

Yasemin GÖĞDEMİR

Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 2019 yılı Çiftçi Kayıt Sistemi başvurularının 30 Haziran'da sona gereceği belirtildi.

Açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Çiftçi Kayıt Sistemi Yönetmeliği ve Tarım Bilgi Sistemi doğrultusunda 2019 yılı tarımsal desteklemelerinden (mazot, gübre ve toprak analizi destekleme ödemesi, yem bitkileri destekleme ödemesi, hububat-baklagil fark ödemesi desteği, sertifikalı tohum ve fidan desteği, v.s) faydalanmak isteyen çiftçilerimizin Çiftçi Kayıt Sistemi güncellemelerini 30.06.2019 tarihine kadar il ve ilçe tarım ve orman müdürlüklerine şahsen yapmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Güncelleme işlemlerinde çiftçilerimizin Çiftçi Kayıt Sistemi'ne kaydettirecekleri parsellerinin üretim bilgilerini doğru olarak doldurmaları ve müracaat dosyalarını tam ve eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekmektedir. Ayrıca, Çiftçi Kayıt Sistemi müracaatlarını müteakip tebliğ ve genelgeler kapsamında çiftçilerimiz istedikleri destekleme ödemeleri için (hububat-baklagil fark ödemesi desteği, sertifikalı tohum ve fidan desteği, yem bitkileri destekleme ödemesi, v.s) il ve ilçe tarım ve orman müdürlüklerine istenilen belgelerle birlikte müracaat etmeleri gerekmektedir."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X