Advert

AK PARTİ YÖNETİMİNİN ‘İSTANBUL’ MESAİSİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AK PARTİ YÖNETİMİNİN ‘İSTANBUL’ MESAİSİ
AK PARTİ YÖNETİMİNİN ‘İSTANBUL’ MESAİSİ
Bu içerik 488 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı, 23 Haziran’da İstanbul’da oy kullanma hakkına sahip olan Elazığ’daki seçmenlere ulaşmak için çalışma başlattı.

AK Parti, Binali Yıldırım’a destek için başta İl Başkanı Ramazan Gürgöze olmak üzere milletvekilleri, belediye başkanları ve parti yöneticileri İstanbul’a giderek saha çalışmalarına destek olurken, AK Parti Elazığ İl Başkanlığı da 23 Haziran’da İstanbul’da oy kullanma hakkına sahip olan Elazığ’daki seçmenleri İstanbul’a taşıyacak. İBB seçimlerini 23 Haziran'da kazanmak isteyen AK Parti, tatil için Elazığ’a gelen binlerce seçmeni otobüslerle İstanbul'a taşıyacak.

HEDEF TATİLE GİDEN SEÇMEN

Seçime 7 gün kala tatil için köyüne giden seçmeni İstanbul'a götürmek isteyen AK Parti Elazığ yönetiminin binlerce kişiyi otobüslerle İstanbul'a taşımak için çalışmalar yaptığı öğrenildi. 31 Mart seçimleri sonrasında YSK tarafından iptal edilen ve 23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde Ak Parti’nin hedefinde tatile giden İstanbul seçmeni var.

AK Parti’nin sosyal medya hesaplarında İstanbul seçimleri için oy kullanmak isteyenlerin ulaşımlarını sağlamak için (0424) 234 03 33 ya da 444 2 444 no’lu numaralardan parti yöneticilerine ulaşmaları istendi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X