Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Bu içerik 767 kez okundu.

Haberkent Haber Merkezi - Fırat Üniversitesi’nde 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının sonunda düzenlenen mezuniyet töreni kapsamında verilen konser tepkiyle karşılandı.

Fırat Üniversitesi'nde son üç eğitim ve öğretim yılında mezuniyet törenlerinin sade bir şekilde yapıldığı, bu eğitim ve öğretim yılı sonundaki mezuniyet töreninin ise, özellikle bölgemizde ve sınır dışında devam eden operasyonlarda güvenlik güçlerimizin verdiği şehitler göz önüne alınarak yine sade bir şekilde yapılması beklenirken, tören kapsamında yer alan konserin iptal edilmediği ve 'Öğrenciler istiyor' denilerek yapılması tepkiyle karşılandı.

Fırat Üniversitesi'nin bölgede ve ülke genelinde milliyetçi bir yapı ile tanındığını ve burada yapılan çalışmalar ile üniversitenin ülkedeki üniversiteler arasında belirli bir değer kazandığını belirten vatandaşlar, şunları söyledi: "Biz üniversitemizin milli ve manevi değerlere olan hassasiyetini biliyoruz. Beklentimiz, özellikle son bir hafta içinde ülkemiz sınırları içinde ve Suriye’de devam eden operasyonlarda kaybettiğimiz şehitlerimizin anısına bu programda yer alan konserin iptal edilmesiydi. Edilmedi. Tabi ki bu bizi üzdü. Fırat Üniversitesi verdiği eğitimle sadece bilim insanı yetiştirmiyor, bu eğitim kapsamında milli ve manevi değerlere sahip insanlar da yetiştiriyor. Buna bir itirazımız yok. Ancak bu kapsamda düşünülerek öğrencilere de bu durum ifade edilerek konserin iptal edilmesi gerekirdi. Şehitlerimizin kanları henüz Fırat Üniversitesi Hastanesi morgunda kurumamışken yapılan bu eğlence üniversitemize yakışmadı. O şehitler ki bizim bu ülkede sıkıntı yaşamamız adına hayatlarını veriyorlar. O şehitler ki bu öğrencilerin eğitimlerini sıkıntı yaşamadan tamamlamalarını sağlıyorlar. Bizler de o şehitlerimize karşı görevimizi yapmak zorundayız. Onların hatırasına saygı kapsamında bu konserin iptal kararını üniversite yönetiminden beklerdik.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X