Advert

KURSİYERLER EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KURSİYERLER EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI
KURSİYERLER EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI
Bu içerik 352 kez okundu.

Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası tarafından yürütülen “Teknoloji Odaklı Girişimciliğin Artırılması ve Yaygınlaştırılması” projesiyle eğitim alan kursiyerler eğitimlerini tamamladı.

“Teknoloji Odaklı Girişimciliğin Artırılması ve Yaygınlaştırılması” projesiyle 48 kursiyer 1 hafta süreyle  ücretsiz olarak eğitim alırken kursiyerler sertifikalarını ilerleyen bir zamanda düzenlenecek törenle sertifikalarını alacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, “Teknoloji Odaklı Girişimciliğin Artırılması ve Yaygınlaştırılması” projesiyle eğitim alan kursiyerlerin eğitimlerini tamamladıklarını ifade ederek eğitimlerin çok verimli geçtiğini söyledi.

Ulaş şöyle konuştu: “Göreve geldiğim günden itibaren sürekli eğitim verdik ve bu kapsamda çalışmalarımız devam ediyor. Oda olarak düzenlemiş olduğumuz eğitim ve sertifika programlarımızla yaklaşık 2 bin kişiye eğitim vermenin ayrıca onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Eğitimlerde esnaflarımızın daha da bilinçlenmesini genç kardeşlerimizin ise ileride donanımlı bir şekilde iş hayatına atılmasını şiar edindik. Bu hedef doğrultusunda açmış olduğumuz Fırat Kalkınma Ajansı destekli 'Teknoloji Odaklı Girişimciliğin Artırılması ve Yaygınlaştırılması' eğitim programımızda da 48 kardeşimize eğitim verdik. Eğitimler sonrası gerek düzenlemiş olduğumuz anketler gerekse kursiyerlerimizin bize olumlu geri dönüşleri Rabbimize hamd olsun ki ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizi gösteriyor.

Son Eğitimlere desteklerinden dolayı Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu’ya, daha önceki eğitimlerimizde her daim bizlerin yanında olan ve desteklerini esirgemeyen İŞKUR İl Müdürü Abdullah Bağcı’ya ve KOSGEB İl Müdürü Şaban Yaşa’ya çok teşekkür ediyorum. Oda olarak eğitimlerimizin bitmeyeceğini ve esnaflarımızın talepleri doğrultusunda yeni eğitim kursları düzenleyeceğimizi buradan belirtmek istiyorum." Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X