Advert

YAZIKONAK HAK ETTİĞİ YERE GELECEK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
YAZIKONAK HAK ETTİĞİ YERE GELECEK
YAZIKONAK HAK ETTİĞİ YERE GELECEK
Bu içerik 493 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Yazıkonak beldesinde hizmet kervanını yürütmeye başladıklarını belirten Belediye Başkanı Hatif Çadırcı, “Belediye olarak ekonomik sıkıntımız büyük. Ancak biz bu göreve gelirken beldemize hizmet etmeyi amaçladık. Ekonomik sıkıntıları kendi belirlediğimiz plan dahilinde aşacağız. Bunun yanında da hizmetlerimiz ile hemşerilerimizin beklentilerine cevap vereceğiz” dedi.

Yazıkonak beldesinde yol onarım çalışmalarına başladıklarını, belediyenin kendi imkanları ile belde otobüs duraklarını yenilediklerini belirten Belediye Başkanı Çadırcı şunları söyledi: "Biz bu göreve gelirken beldemize hizmet etme, sorunları çözüme kavuşturma, hak, hukuk ve adaletli davranma adına söz verdik. Ekonomik olarak sıkıntılarımız olsa da biz hizmet noktasında çalışmalarımızı başlattık. Belki 1.5 yıl çok büyük projelerimize başlamamız mümkün olmayacak. Ancak bu süreç içinde belediyemizin borcunu azaltıp bitirme noktasına getirdikten sonra beldemizin gelişmesi, insanların beklentilerine cevap verme adına önemli çalışmalarımızı başlatacağız. Bunun için gerekli planlamalarımızı yaptık.

Beldemizdeki otobüs duraklarını yenileme çalışmalarımızı belediyemizin kendi imkanları ile yaptık. Örnek bir çalışmamız. Yerine monte edip hizmet vermesini başlattık. Son derece modern bir görüntü ile duraklarımız beğeni kazandı. Tamamen kendi imkanlarımızla düşük maliyetli, kaliteli, tasarımı ve üretimi tamamen belediyemiz kaynaklarıyla yapılmış durağımız Yazıkonak’a hayırlı olsun. Yollarda bozulmalar yaşanmıştı. Bunların onarım çalışmalarını başlattık. Önümüzdeki günlerde bu çalışmaları tamamlayıp yeni yolların yapılması adına çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X