Advert

Şerifoğulları: Tüm birimlerimiz vatandaşlarımızın hizmetinde

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Şerifoğulları: Tüm birimlerimiz vatandaşlarımızın hizmetinde
Şerifoğulları: Tüm birimlerimiz vatandaşlarımızın hizmetinde
Bu içerik 385 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, belediyenin tüm birimlerinin 7 gün 24 saat tüm vatandaşların hizmetinde olduğunu belirterek, “Sorunların çözümü ve daha kaliteli hizmetler sunabilmemiz için vatandaşlarımızın yönetime katılımını önemsiyoruz. El ele vererek Elazığ’ımızı çok daha güzel bir şehir haline getireceğimize yürekten inanıyorum” dedi.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Mahalle Buluşmaları'nın ikincisini Olgunlar Mahallesi'nde gerçekleştirdi.

Muhtarlık yanında düzenlenen programa, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Olgunlar Mahalle Muhtarı Hikmet Dursun, Başkan Şerifoğulları’na teşekkür ederek, vatandaşlardan sorunlarını iletmelerini istedi.

Vatandaşların sorunlarını dinleyerek ilgili müdürlüklere gerekli talimatları veren Başkan Şerifoğulları da konuşmasında, vatandaşların belediye yönetimine katılımını önemsediklerini, Mahalle Buluşmalarının bu noktada büyük öneme sahip olduğunu vurguladı.

Altyapı, ulaşım ve çevre düzenlemesi gibi önemli sorunların kısa sürede çözüme kavuşması için gerekli tüm hazırlıkları yaptıklarını anımsatan Şerifoğulları, fuar alanının ihalesinin de yakın bir tarihte gerçekleştirileceğini vurguladı.

Vatandaşla bağını hiç koparmayacağını ve vatandaşın belediye yönetimine katılımını en üst seviyeye taşıma gayreti içerisinde olacağını aktaran Şerifoğulları, şunları söyledi: “Bizim belediyecilik anlayışımızın özünde, hizmet üretmek, yatırım yapmak, gururla hizmet ettiğimiz aziz vatandaşlarımızın gönlünde yer edecek bir üslup ve gayret içinde olmak var. Hizmetinde olduğumuz şehrimizin her bir köşesinde taş üstüne taş koymanın, mevcut hizmetleri daha kaliteli yapmanın, ayrımcılıktan uzak bütünleştirici bir hizmet anlayışının, değişen ihtiyaç ve beklentilere göre kendimizi ve hizmetlerimizi yenileyerek, yaygınlaştırmanın gayreti içerisinde olacağız. Bunu da Gönül Belediyeciliği anlayışımız çerçevesinde hayata geçireceğiz. Vatandaşlarımızla gönülden gönüle bağ kurarak, ihtiyaç ve beklentilerini bugünün imkânları ve geleceğin ihtimalleri ile birleştirerek hizmet yapacağız. Halkımızdan bize inanmalarını, güvenmelerini istiyoruz. İnşallah hayata geçireceğimiz projelerle Elazığ daha yaşanabilir bir şehir haline gelecek. Ben, toplantımıza katılımlarından dolayı Olgunlar Mahallesi sakinlerimize teşekkür ediyor, tüm birimlerimizin vatandaşlarımıza hizmet için her daim hazır olunduğunun bilinmesini istiyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X