Advert

YÖNETİME VERİLEN YETKİNİN BİLİNCİNDEYİZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
YÖNETİME VERİLEN YETKİNİN BİLİNCİNDEYİZ
YÖNETİME VERİLEN YETKİNİN BİLİNCİNDEYİZ
Bu içerik 537 kez okundu.

Eren KAYA

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı'na seçilen Mustafa Gür, yazılı bir açıklama yaparak, kongreye katılan ve genel kurula destek veren isimlere teşekkür ederken, kongrede yönetime verilen yetkinin bilincinde ve Elazığ sporunu her branşta daha ileriye taşımanın gayreti içinde olacaklarını söyledi.

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleştirilen 15. Olağan Genel Kurul'da güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Mustafa Gür, yazılı bir açıklama yaparak gerek kongreye katılan gerekse de destek veren isim ve kuruluşlara teşekkür etti. Gür, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak, 3 yılda bir yapılan Olağan Genel Kurul toplantısının tamamlandığını belirterek, "Kongrede yönetime verilen yetkinin bilincinde ve ilimiz sporunu her branşta daha ileriye taşımanın gayreti içinde olacağız. Amacımız, Elazığ adını ve tüm branşlarda faaliyetlerimizi paydaşlarımızla birlikte ulusal ve uluslararası düzeyde duyurmak olacaktır” dedi.

Gür açıklamasında, yeni yönetim kurulu ile birlikte tüm kulüplere ve sporculara eşit mesafede duracaklarını ifade ederken, Vali Çetin Oktay Kaldırım, Onursal Başkan ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirbağ, Defterdar Osman Aydemir, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu, Belediye Başkanı Baş Danışmanı Nazif Bilginoğlu, Arıcak Belediye Başkanı Ferit Yıldırım, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinçci, Gençlik ve Spor İl Müdürü Suphi Döner, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Suat Kenç, Şeker Fabrikası Müdürü Mümtaz Çelik, TFF İl Temsilcisi Turgut Kılınç, TÜFAD Şube Başkanı Münir Yılmaz, İl Hakem Kurulu Başkanı İnanç Özgen, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Elazığ Şube Başkanı Atakan Aksu, ASKF eski Başkanı Zakir Özbey, Divan Başkanı Av. Erkan Mahmat, Divan Başkanı Yardımcısı Osman Akarsu, katip üyeler Cemil Döndü, Ercan Sönmez, Emniyet çalışanları ile yazılı ve görsel basın kuruluşları ile ASKF Başkan adayı ve Rüstempaşa Spor Kulübü Başkanı Hamit Erulaş'a teşekkür etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X