Advert

ELAZIĞLI AK PARTİ SEÇMENLERİ İSTANBUL SEÇİMLERİ İÇİN YOLA ÇIKTI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞLI AK PARTİ SEÇMENLERİ İSTANBUL SEÇİMLERİ İÇİN YOLA ÇIKTI
ELAZIĞLI AK PARTİ SEÇMENLERİ İSTANBUL SEÇİMLERİ İÇİN YOLA ÇIKTI
Bu içerik 870 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ- İstanbul’da gerçekleşecek Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için Elazığ’da bulunan İstanbul kayıtlı seçmenler için Ak Parti İl Başkanlığı  beş otobüs kaldırdı.

İstanbul’da gerçekleşecek Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için Elazığ'da bulunan İstanbul kayıtlı seçmenler için Ak Parti İl Başkanlığı  beş otobüs kaldırdı.

Ak Parti İl Başkanlığı Öğretmen evi önünden İstanbul’a Ak Partili seçmenleri uğurladı. Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze,"Buradan bir çağrıda da bulunmak istiyorum, yarın öğlene kadar şimdiye kadar bizlere ulaşmamış ve İstanbul'a gitmek isteyen vatandaşlarımız bize müracaat ettikleri taktirde imkanlar  ölçüsünde göndereceğimizi ifade etmek istiyorum'' dedi.

'YAŞLI, HASTA VE ÇOCUKLU AİLELERİ HAVA YOLUYLA GÖNDERDİK'

Hava yoluyla da seçmenleri İstanbul'da gönderdiklerini belirten il başkanı Gürgöze," 23 Haziran'da yapılacak olan seçimle ilgili İstanbul'da seçmen olan hemşerilerimizin oylarına kullanmak üzere İstanbul'a gidişlerini organize etmiştik. Şimdi o organizemizin ilk meyvesini birazdan hareket edecek olan otobüslerimizde hemşerilerimizi yolculamış olacağız. Öncelikle 23 Haziran'da yapılacak olan seçimlerin ülkemiz milletimize, İstanbul'umuza hayırlı olmasını temenni ediyorum Biz Ak Parti olarak İstanbul'da ikamet eden herhangi bir vesileyle ilimizin hangi ilçesinde, beldesinde, köyünde bulunuyorsa duyurular yapmıştık. Yapmış olduğumuz çağrılarda imkanı olmayan İstanbul'da oyunu kullanmak için gitmek isteyen hangi vatandaşımız bize müracaat ederse onu göndereceğimizi ifade etmiştik. Şuan bu organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz tabi bu  organizasyonumuzun birçok ayağı var ilçelerimizde de gönderdiklerimiz, göndereceğimiz vatandaşlarımız var. İl merkezinde de gönderiyoruz yaşlı, hasta ve çocuklu ailelerden de hava yoluyla gönderdiğimiz vatandaşlarımız var" diye konuştu.

'İSTANBUL SEÇİMLERİ MİLLETİMİZE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM'

Gürgöze konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bizlere İstanbul'a gitmek için müracaat edenlerle ilgili bir sayı telaffuz etmeyeceğim çünkü şehrimizin dört bir noktasından İstanbullu hemşerilerimizi oy kullanmak üzere gönderiyoruz hava, kara yoluyla gönderdiğimiz vatandaşlar var. 23 Haziran'da yapılacak seçimlerde ilimizde bulunan İstanbul'a gitme imkanı olmayan yada imkanı olduğu halde bize müracaat edenleri vatandaşlık görevlerini yapmak üzere onlara yardımcı olabileceğimizi ifade ettik. Şuanda o işlemi gerçekleştiriyoruz. Buradan bir çağrıda da bulunmak istiyorum, yarın öğlene kadar şimdiye kadar bizlere ulaşmamış ve İstanbul'a gitmek isteyen vatandaşlarımız bize müracaat ettikleri taktirde imkanlar  ölçüsünde göndereceğimizi ifade etmek istiyorum. Tekraren İstanbul seçimlerinin İstanbul'umuza,  Türkiye'mize, milletimiz hayırlı olmasını temenni ediyorum."

Başkan Gürgöze'nin açıklamalarının sonrasında İstanbul'a giden seçmenler uğurlandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X