Advert

Hacı adayları tanışma ve bilgilendirme toplantısı yapıldı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Hacı adayları tanışma ve bilgilendirme toplantısı yapıldı
Hacı adayları tanışma ve bilgilendirme toplantısı yapıldı
Bu içerik 510 kez okundu.

Elazığ Müftülüğü tarafından, bu yıl Elazığ'dan hacca gidecek vatandaşlar için “Tanışma ve Bilgilendirme” toplantısı düzenlendi. Daha önce çeşitli eğitim seminerlerinden geçen hacı adaylarına bu kez kafile bilgileri ve uçuş programları ile ilgili bilgiler verildi. Edibe Can Konferans Salonu’nda Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan toplantıda hacı adaylarının kafileleri ve kafilede görev yapacak görevliler tanıştırıldı.

Elazığ’dan yola çıkacak ilk kafilenin başkanlığını yapacak olan Maden İlçe Müftüsü Vedat Tekin, çok kıymetli bir yolculuğa çıkacaklarını belirterek, hacı adaylarına yolculuk sırasında ve hac boyunca uyulması gereken konuları başlıklar halinde anlattı.

Yapılan planlamaya göre Elazığ’dan yola çıkacak ilk hac kafilesi 7 Temmuz 2019 günü saat 04. 40’da Elazığ Havalimanı’ndan Medine'ye hareket edecek. (Haber Merkezi)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X