Advert

ARSAMIZ VAR ANCAK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ARSAMIZ VAR ANCAK
ARSAMIZ VAR ANCAK
Bu içerik 760 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Elazığ’ın en yeni ve her geçen yıl büyüyen mahallelerinden biri olan Çayda Çıra Mahallesi'nde ortaokul sıkıntısı yaşandığını belirten muhtar Hıdır Türkmen, "35 bin kişinin yaşadığı mahallemizde 6 okul var. Bunlardan 3’ü lise, 1'i ortaokul, 1'i ilköğretim, 1'i de anaokulu. Ancak mahallemizin 1 ortaokula ihtiyacı bulunuyor. Yetkililerden talebimiz en kısa sürede bu ihtiyacımızı giderecek çalışmaları başlatmaları” dedi.

Çayda Çıra Mahallesi'nin her geçen yıl yeni yapılan binaların kullanıma açılması ile birlikte nüfusunun arttığını belirten muhtar Türkmen, şunları söyledi: “Çayda Çıra Mahallesi kurulalı 7-8 yıllık bir geçmişi olmasına karşılık bugün 35 bin kişinin yaşadığı bir mahalle konumuna ulaşmış durumda. Nüfusumuz da her geçen yıl artış gösteriyor. Doğal olarak mahallemizin okul ihtiyacı da oluşuyor. Lise bazında sıkıntımız yok. Ancak ortaokul sıkıntımız var. Mahallemizin Memur-Sen 1. Etap bölümünde bir arsamız var. Bu arsa okul yapımı için ayrılmıştı. Bakanlıktan yetkililer geldi arsayı incelediler ve buraya okul yapılması için de olur verdiler. Ancak bu olura rağmen henüz bir çalışma yapılmadı. Beklentimiz, Milli Eğitim Müdürlüğümüzün bu konuda gerekli çalışmaları başlatması ve ardından mahallemizin ihtiyacı olan ilköğretim okulunun hizmete açılması. Böylece mahallemizin bu alandaki ihtiyacı karşılanırken öğrencilerimizin de sıkıntısına çözüm getirilmiş olunur.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X