Advert

Elazığ’da ‘Öğrenme Şenlikleri’ sergisi açıldı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Elazığ’da ‘Öğrenme Şenlikleri’ sergisi açıldı
Elazığ’da ‘Öğrenme Şenlikleri’ sergisi açıldı
Bu içerik 506 kez okundu.

Elazığ’da ‘ Öğrenme Şenlikleri’ sergisi açıldı. 
Elazığ Valiliği koordinasyonun da İl Milli Eğitim ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ‘Öğrenme Şenlikleri’ sergisi eski valilik önünde açıldı.3 gün sürecek olan sergide Halk Eğitim Merkezlerin açılan kurslarda hazırlanan ele emeği göz nuru ürünler sergilenirken, kurumlarda stant açtıb 
Öğrenme Şenlikleri’ sergisinin üç gün boyunca süreceğini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, “ Bugün gerçekleştirdiğimiz el emeği göz nuru ürünlerimi, hayat boyunca öğrendiğimiz işlerin birer sergisidir. Bu işlerin yapılışında her birinde en üst seviyede emek, çaba ve gayret var. Hepsinde birer hikaye var. Destek ve katkı sunan tüm kurum ve kuruluşlarına, emeği geçen halk eğitim merkezi il ve ilçe müdürlüklerine, destek vererek katkı sunan tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum"dedi. 
Sivrice Halk Eğitim Merkezi usta öğreticilerinden Rahime Akbaş ise, “ 3 gün boyunca öğrenme şenliklerimiz var. Bizler de burada bulunacağız. Standımızda rölyef çalışmaları, tel kırma saatler ile ilgili çalışmalar, resim çalışmaları, çocuklar için yöresel kıyafetler ve seramik çalışmalarımız bulunmaktadır"diyerek bilgi verdi. 
Sergi açılışına, Vali Yardımcıları Uhut Emre Koyuncu ile Mehmet Fevzi Dönmez, Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, kurum ve kuruluş müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.(İha)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X