Advert

Bu afet Yanılmaz’ın ve müteahhidin afetidir

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Bu afet Yanılmaz’ın ve müteahhidin afetidir
Bu afet Yanılmaz’ın ve müteahhidin afetidir
Bu içerik 544 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ

Geçtiğimiz günlerde yaşanan yoğun yağmur yağışında Orduevi duvarının yıkılması sonucu arabasında ve dükkânında maddi hasar meydana gelen market işletmecisi Sedat Bulut, milletvekillerine ve eski Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a isyan etti.

Orduevi yolunda bulunan ve geçen yıl hizmete açılan köprülü kavşağın yanlış yapımından dolayı yağmurlu günlerde esnafın maddi zarar gördüğünü ifade eden Bulut, ”Burada yaşanan olay bir doğal afet değil bir önceki belediye başkanının ve müteahhidin afetidir" diyerek tepki gösterdi.

‘TAHLİYE BORULARI OLSAYDI BÖYLE BİR SORUN YAŞANMAZDI’

Orduevi’nde bulunan Köprülü Kavşağı’yla ilgili birçok dilekçe yazdığını dile getiren Bulut, ”2016’da ihaleye çıkan bu köprünün 2017'de başlanmasından itibaren Ankara’ya yazılar yazdım; 3 sefer cumhurbaşkanlığına, 3 sefer başbakanlığa, 2 sefer genelkurmaya, 2'şer sefer bizim milletvekillerimize yazılar yazdım. Bu yapıyla ilgili itirazlarımız dikkate alınmadı. Bu yapıdan dolayı buranın kanalizasyonun şekli değiştirildi, kanalizasyon şekli değiştirildiği için kanalizasyonda tıkanma oluyor ve lağım kokusu yayılıyor. Bu yanlış köprü projesinden dolayı her ay bir ya da iki defa kaza oluyor bunun sorumlusu kim? Bugün bu yapının yanlış yapılmasından dolayı tehlike arz ettiği için askeriye duvarını geri çekmek zorunda kaldı. Bu duvarda tahliye boruları vardı, bu tahliye boruları kaldırılmasaydı böyle bir sorun yaşanmazdı" diye konuştu.

‘MİLLETVEKİLLERİ GELSİN SORUNLARIMIZI DİNLESİNLER’

Bulut, ”Böyle bir üzücü durum yaşandı ancak hiçbir milletvekili buraya gelmedi. Burada yaşanan olay bir doğal afet değil bir önceki belediye başkanı olan Mücahit Yanılmaz’ın ve müteahhidin afetidir. Burası eğer İstanbul’un en kötü yeri olsaydı bugün buraya 100 tane milletvekili gelirdi. Elazığ insanı vefalı. Bu pazar seçim olsa Ak Parti’ye gene 4 milletvekili verir. Burada askeriyenin duvarları yıkıldığı için afet bölgesi ilan edilmiş. Eğer bu duvar yıkılmasaydı normal su baskını olarak geçiştireceklerdi. Bir bölgede afet ilan edilmişse şehrin milletvekilleri nerede? Elazığ 17 senedir AK Parti’ye sonsuz destek veriyorsa bugün de gelsinler sorunlarımızı dinlesinler bir çözüm bulsunlar" şeklinde konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X