Advert

ASKF yönetiminden Vali Kaldırım’a ziyaret

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ASKF yönetiminden Vali Kaldırım’a ziyaret
ASKF yönetiminden Vali Kaldırım’a ziyaret
Bu içerik 469 kez okundu.

Spor Servisi

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu, Vali Çetin Oktay Kaldırım’ı makamında ziyaret etti.

15 Haziran’da yapılan 15. Olağan Genel Kurul sonrası yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Gür başkanlığındaki Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Yönetim Kurulu, Vali Çetin Oktay Kaldırım’a ziyarette bulundu. Ziyarette Başkan Gür ve beraberindeki heyet, Vali Kaldırım’a amatörün içinde bulunduğu sıkıntılar konusunda bilgiler verdiler.

Elazığ ASKF Genel Başkanı Mustafa Gür, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, amatörde yaşanan tesis sıkıntısı konusunda Vali Çetin Oktay Kaldırım’dan tam destek aldıklarını, bu konuda federasyon olarak birlikte hareket edeceklerini kaydetti.

Gür, “Sayın Valimiz en kısa sürede federasyon binasında kulüplerin katılımıyla bir toplantı yapacaklarını ve spor çalıştayı şeklinde federasyona geleceğini söyledi. İlgi ve alaka gösterdi. Tüm branşlarda ayrım yapmaksızın projeler yapmamızı istedi. Amatörün her türlü yanında olacağını söyledi bizlere. Tesisleşme konusunda kısa, orta ve uzun vadede ciddi adımlar atılacağını belirtti. Tesisleşme konusunda Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile birlikte hareket edeceğini söyledi. Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak Sayın Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a ilgi alakasından dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X