Advert

VALİ KALDIRIM, PALU KALESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
VALİ KALDIRIM, PALU KALESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
VALİ KALDIRIM, PALU KALESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Bu içerik 600 kez okundu.

İzzet TUMAY / Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Palu Kalesinde incelemelerde bulundu.

Vali Kaldırım, bir dizi incelemede bulunmak amacıyla Palu ilçesini ziyaret etti. Palu Kalesinde yapılan incelemeye Kaymakam Mustafa Demir, Belediye Başkanı Bekir Yıldırım, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbettin Demirdağ, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Kültür ve Turizm İl Müdürü Ahmet Demirdağ katıldı.

Palu Kaymakamı Mustafa Demir, ilçede yapılan çalışmalarla ilgili bilgileri aktardı. Vali Kaldırım, Palu Kalesinde 3000 yıllık Urartu dönemi eserleri ile Artuklu, Selçuklu, Osmanlı dönemi eserlerini, Restorasyonu tamamlanan Selçuklu Dönemi Ulu Camii ile Osmanlı Dönemi Çarşıbaşı Hamamı’nda incelemelerde bulundu v e Murat Nehri Vadisi ile Keban Baraj Gölünün turizm amaçlı değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

Vali Kaldırım, tarihi bölgede hayırsever bir işadamı ile Palu Belediyesi işbirliğinde yapılan Çırçır Çeşmesi’nde de incelemelerde bulundu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X