Advert

‘EL EL EPENEK’ ÇOCUK EĞLENCE MERKEZİ FAALİYETE GEÇTİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
‘EL EL EPENEK’ ÇOCUK EĞLENCE MERKEZİ FAALİYETE GEÇTİ
‘EL EL EPENEK’ ÇOCUK EĞLENCE MERKEZİ FAALİYETE GEÇTİ İzzet TUMAY
Bu içerik 1175 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / Elazığ’da siyasiler Fatma Uyman’ın yeni iş yeri açılışında bir araya geldi.

Malatya yolunda faaliyete geçen ‘El El Epenek’ isimli çocuk eğlence merkezinin açılışına Ak Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Akçakiraz Belediye Başkanı Sebahattin Kaya, MHP eski belediye başkan adayı Bilal Çoban ve davetliler katıldı.

‘BU TÜR TESİSLER İLİMİZİN STANDARDINI ARTIRIYOR’

Açılışta konuşan Ak Parti MKYK üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, ”Açılışını yapacağımız bu güzel tesisin ve Elazığ’da şu ana kadar örneği olmayan bu konuda da örnek teşvik edecek olan bu tesisin hayırlı olmasını diliyorum. Mustafa sadece benim değil hepimizin ortak arkadaşı. Sadece Elazığ’ın değil Türkiye’de özellikle siyasetle uğraşan pek çok kişinin çok yakından tanıdığı, bildiği, güvendiği arkadaşlarımızdan bir tanesi. Biz şuna şahidiz, o bugüne kadar hangi işi yaptıysa hakkını vermeye çalıştı en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Karlılıktan ben bu işi alnımın akıyla nasıl yaparım diye bunun mücadelesi içerisinden olan bir arkadaş. Örneklik gösterecek bir tesis aileler rahatlıkla çocuklarını getirip emanet edebileceği, çocukların sadece eğlenebilecekleri değil aynı zamanda günlük hayata dair bir takım eğitimlerinde alınacağı bir eğlence yuvası. Bu tür tesisler tabi ki ilimizin de standardını artıran tesisler.  Bu tür tesisler hem iştiham sağlamış oluyor hem de aş sağlamış oluyor. Ben böyle bir tesisi ilimize kazandırdıkları için kendilerine teşekkür ediyorum hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

Konuşmaların ardından kurdele kesimi ile iş yeri hizmete açıldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ