Advert

PROJE SAHİPLERİ İLE HİBE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
PROJE SAHİPLERİ İLE HİBE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
PROJE SAHİPLERİ İLE HİBE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI İzzet TUMAY
Bu içerik 371 kez okundu.

Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nce, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı çerçevesinde, 2019 yılı projeleri onaylanarak hibe almayı hak eden yatırımcılar ile hibe sözleşmeleri İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen törenle imzalandı.

Törene; İl Tarım ve Orman Müdürü Turan Karahan, şube müdürleri, Ziraat Odası Başkanı İbrahim Hacıoğulları ve üreticiler katıldı.

Artan nüfus ile birlikte su ve gıda temininin dünyanın önemli sorunları arasında yer aldığına dikkat çeken İl Müdürü Turan Karahan, "Biz sulamaya çok önem veriyoruz. Su olmadan hayat olamaz. Üreticilerimizin modern basınçlı sulama yöntemlerini kullanmaları kısıtlı olan su kaynaklarının tasarruflu kullanımı açısından çok önemli. Hazırlanan projeler ile hem daha az su kullanarak sudan büyük tasarruf sağlıyoruz, hem de birim alandan alınan verimi arttırarak daha fazla ürün almış oluyoruz” dedi.

Karahan, “2019 yılında önceki yıllara oranla projelerde artış oldu. 15. Etap Bireysel Sulama Sistemleri Hibe Desteği Programı kapsamında Müdürlüğümüze 114 yatırımcı başvuruda bulundu. Başvurulardan 113 yatırımcıya ait sulama projesi uygun görülerek Müdürlüğümüzce onaylandı" diyerek, yatırımların üreticilere ve Elazığ tarımına hayırlı olmasını diledi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ