Advert

HUZUREVİ SAKİNLERİ İÇİN KONSER VERİLDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
HUZUREVİ SAKİNLERİ İÇİN KONSER VERİLDİ
HUZUREVİ SAKİNLERİ İÇİN KONSER VERİLDİ İzzet TUMAY
Bu içerik 374 kez okundu.

Elazığ Belediyesi Konservatuarı Türk Müziği Korosu, 70 kişilik gönüllü kadrosuyla huzurevi sakinlerine muhteşem bir konser verdi.

Kuruluşundan itibaren konserleriyle geniş kitleleri musikiyle buluşturan Elazığ Belediyesi Konservatuarı Türk Müziği Korosu, bu kez yaşlılara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Konsere, Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Özen Özden, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Selahattin Bozkurt, Gazi Huzurevi Müdürü Ziyaddin Karakaya ve huzurevi sakinleri katıldı.

Gazi Huzurevi'nde düzenlenen moral konserinde, Şef Naci Sönmez yönetimindeki Elazığ Belediyesi Konservatuarı Türk Müziği Korosu, gönüllerde taht kurmuş Türk sanat müziği ve Harput musikisinin birbirinden seçkin eserlerini seslendirdi. Huzurevi sakinleri, şarkılara gönüllerince eşlik ederek, keyifli zaman geçirdiler. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ