Advert

ŞERİFOĞULLARI:​ TALEPLERİ BİRİNCİ AĞIZDAN DİNLEYECEĞİZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ŞERİFOĞULLARI:​ TALEPLERİ BİRİNCİ AĞIZDAN DİNLEYECEĞİZ
ŞERİFOĞULLARI:​ TALEPLERİ BİRİNCİ AĞIZDAN DİNLEYECEĞİZ İzzet TUMAY
Bu içerik 456 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm için istişarelerde bulunmak amacıyla başlattığı ‘Mahalle Buluşmaları’na, Fevzi Çakmak Mahallesi ile devam etti. Mahalle sakinlerinin yoğun katılım gösterdiği buluşmada belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve mahalle muhtarı da hazır bulundu.

Programda konuşan Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Eyüp Berk, Başkan Şerifoğulları’nın sadece seçim sürecinde değil seçimden sonra da kendilerini ziyarete geldiği için duyduğu memnuniyeti dile getirerek mahallelerine ilişkin sorun ve talepleri aktardı.

Başkan Şerifoğulları ile uyum içerisinde çalıştıklarını aktaran CHP Belediye Meclis Üyesi Cafer Yeşil ise Başkan Şerifoğulları’nın çok dürüst çalışan bir başkan olduğunu ve kendisiyle her zaman mahalle sorunlarının çözümüne ilişkin rahatlıkla konuşabildiklerini söyledi.

Birlikte yönetim anlayışı gereği ilçeler de dahil şehrin her bir noktasını, karış karış gezerek vatandaşın sorunlarını dinlediklerini vurgulayan Şerifoğulları da, kendilerine emanet edilen görevin ne kadar kutsal olduğunu bildiklerini ifade ederek şöyle konuştu: “Görevde bulunduğumuz sürece gece gündüz demeden sizlerle birlikte hareket edip, el ele omuz omuza şehrimizi daha müreffeh, daha yaşanabilir, her alanda daha gelişmiş bir şehir yapabilmek için çalışacağız, bu yolu vatandaşlarımızla birlikte yürüyeceğiz. Bizler dört duvar arasından yapılan siyasete karşıyız. Kapalı kapılar ardından idarecilik yapmayacağız. Her mahalleyi ziyaret ederek birinci ağızdan talepleri dinleyeceğiz. Belediyecilik bir süreçtir. Uzun, kısa ve orta vadede yapılacaklar vardır. Bizler emin adımlarla verdiğimiz her sözün arkasında duracağız ve şehrin bütün dinamikleriyle birlikte el ele vererek şehrimizi kalkındıracağız." Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ