Advert

ELBÜS’LER KENDİ GARAJLARINDA BAKIMDA

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELBÜS’LER KENDİ GARAJLARINDA BAKIMDA
ELBÜS’LER KENDİ GARAJLARINDA BAKIMDA İzzet TUMAY
Bu içerik 704 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Elazığ Belediyesi'nin geçtiğimiz yıl Haziran ayında şehir içi ulaşım ağında kullanmak üzere aldığı ELBÜS’lerin geçici kabulünde bataryalarındaki arızanın teknik ekip tarafından belirlendiğini ve bunun bir rapor ile üretici firmaya bildirildiğini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, "ELBÜS’lerin geçici olarak teslim alınması süreci içinde Belediyemiz teknik ekibinin yaptığı inceleme ve değerlendirme çalışması sonucunda bir rapor tutulmuş ve ELBÜS’lerdeki eksiklik ve arızalar belirlenmiş. Şimdi yaz aylarında vatandaşlarımızın talebi ve şikayeti sonucunda ELBÜS’ler kendi garajlarında bakıma alınmış bulunuyorlar” dedi.

ELBÜS’lerin hizmete alındığı andan itibaren bataryalarında bazı sıkıntıların bulunduğunu belirten Belediye Başkanı Şerifoğulları, “Otobüsler hareket halinde iken klimaları çalışmıyor. Araçların teslim alınmasında belirtilen 250 kilometre yol gidebilir açıklamasına karşın araçlar 180 kilometre yol gittiklerinde bataryalarında sıkıntı yaşanmaya başlıyor. Kışın ısıtma yazın soğutmada yaşanan bu sıkıntının giderilmesi için üretici firmadan bir ekip geldi. Biz de elimizdeki yedek araçları hizmete sokarak hem de sefer sayısını artırarak hizmeti sıkıntı yaşanmadan devam ettiriyoruz. Belediyemiz ELBÜS garajına çekilen araçlar burada hem üretici firmadan gelen teknik ekip hem de bizim teknik elemanlarımız tarafından incelemeye ve değerlendirmeye alındılar. Bu çalışmanın sonucunda araçlardaki arızaların giderilmesi sağlanacak” diye konuştu.

"Dedikodulara itibar edilmesin"

Şerifoğulları, son günlerde farklı söylentilerin kamuoyunda dolaşmaya başladığını da belirterek, "Vatandaşlarımız gerçek olmayan bazı dedikodulara inanmasınlar. ELBÜS’lerin paralarının ödenmemesinden dolayı üretici firma tarafından otobüslerin geri alınması kesinlikle doğru değildir. Araçlar yaşanan arızaları inceleme ve giderme adına yapılan teknik çalışma nedeniyle seferden çekilmiş durumdalar. Yapılan çalışmanın tamamlanmasının ardından ELBÜS'lerimiz yeniden halkımızın hizmetinde olacaklar” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ