Advert

Yönetime 'destek' belirsiz

Başkan Öztürk’ün kulübün son durumu ile bilgi verdiği toplantı sonucunda mevcut yönetime destek verilip verilmeyeceği konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yönetime 'destek' belirsiz
Yönetime 'destek' belirsiz İzzet TUMAY
Bu içerik 484 kez okundu.

Eren KAYA

Birevim Elazığspor'un yol haritasını belirleyecek olan kritik toplantı yapıldı. Orman Bölge Müdürlüğü’nde Vali Çetin Oktay Kaldırım'ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya; AK Parti Elazığ milletvekilleri Zülfü Demirbağ, Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Birevim Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk katıldı.

Sabah saatlerinde başlayan toplantı öğle sonrası Zülfü Tolga Ağar’ın da katılımı ile tamamlandı. Yaklaşık 1.5 saat süren toplantının sonunda açıklamayı Milletvekili Zülfü Demirbağ yaptı.

Başkan Öztürk’ün kulübün son durumu ile bilgi verdiği toplantı sonucunda mevcut yönetime destek verilip verilmeyeceği konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Toplantı sonunda açıklama yapan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Sabah saatlerinde gündemle ilgili Sayın Valimiz, milletvekili arkadaşlarımız ve Belediye Başkanımızla bir ön toplantımız oldu. Bazı önemli hususları görüştük. Şimdi burada detaya girdiğimiz zaman şov yapmış oluruz. Zamanı geldiğinde atacağımız adımlarla gerekli açıklamayı yaparız. Toplantının sonucu olumlu. Elazığspor hepimizin malı. Futbol takımları ilin tanıtımında en büyük rolü üstlenir. Dolayısıyla biz süper ligden buraya geldik. Tekrar süper ligin yolunda neler yapabiliriz kısa, orta, uzun vadede bunları görüştük. Adımları attıkça kamuoyunu bilgilendiririz" dedi.

Demirbağ, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugüne kadar; borcuyla harcıyla alacağıyla vereceğiyle, gelinen nokta hakkında bizi bilgilendirdi Selçuk bey. Burada neler yapabiliriz kendi aramızda bir yol haritası belirledik. Öncelikle bugüne kadar sponsorluk yapan Kolin ve Birevim başta olmak üzere kendimiz bu belirlenen bu yol haritası çerçevesinde bu önümüzdeki hafta içerisinde hızlı bir şekilde sezon çünkü açılacak. Ona göre atılacak adımlar konusunda bir karar verdik. Bir yol haritası belirledik. Önümüzdeki haftadan itibaren bir çalışmaya başlayacak. Şuanda detaya inersek doğru olmaz. İlerleyen süreçte atılan adımlar konusunda gerek biz gerek arkadaşlarımız gereken bilgilendirmeyi yapacağız.”

 

YENİ BİR ÇİM SAHA VE TİRÜBÜN YAPILACAK

 

Elazığspor'un maçlarını oynayacağı saha konusu ile ilgili de bilgi veren Demirbağ, “Ayrıca saha konusunda sıkıntı var. Statla ilgili sezona yetişmesi mümkün değil. Ancak başta Metin Bulut kardeşimiz olmak üzere yaptığımız girişimler neticesinde Doğukent’teki fuar alanında yeni bir çim saha ve tribün, idare edebilecek. Maç oynama yükünü kaldırabilecek bir yer hazırlanacak. Süratle sezona yetiştireceğiz inşallah. Belki birkaç hafta gecikebilir. Zaten Bingöl’le yapılan anlaşma neticesinde maçlar orada devam eder. Stadımız bittiğinde orada da ilelebet devam edecek şekilde devam etmeyi düşünüyoruz. Doğukent’teki stat ve tribünle ilgili ödeneğimiz hazır. Gerekli talimatı verdiler genel müdürlük tarafından, çelik yapılacağı için orada da gelen ödenekle saha ve tribün yapılacak. Bazen zamansız açıklamalar ileride telefisin mümkün olmayan sonuçlar doğura biliyor” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ