Advert

AKBABA:​ SORUNLARA BİRLİKTE ÇÖZÜM GETİRECEĞİZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AKBABA:​ SORUNLARA BİRLİKTE ÇÖZÜM GETİRECEĞİZ
AKBABA:​ SORUNLARA BİRLİKTE ÇÖZÜM GETİRECEĞİZ
Bu içerik 291 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde sorunların belirlenip bunların çözümü için yapılacak çalışmalar üzerinde ortak akılla hareket etme çalışmalarına başlandı. Karakoçan Belediye Başkanı Ayhan Akbaba, “İlçemizin gelişmesi adına çözüm bulunması gereken problemleri ilçemizde oluşturduğumuz İstişare Konseyi ile birlikte masaya yatırıyor ve çözümü için de birlikte hareket ediyoruz” dedi.

Karakoçan Belediye Başkanı Akbaba, gazetemize yaptığı özel açıklamada, “İlçemizin bir adım daha öteye taşınması, sorunlarımıza el birliğiyle eğilip istişare etmek amacıyla, Karakoçan Belediyesi öncülüğünde kurduğumuz, siyasi partilerin belediyedeki temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve 7 mahalle muhtarımızdan oluşan Karakoçan İstişare Konseyi olarak ilk toplantımızı yaptık. Amacımız ilçemizin gelişmesi ve sıkıntılarının çözümü. Bunu yaparken de sadece yönetim olarak biz hareket etmeyeceğiz. Oluşturduğumuz İstişare Komisyonu'nda yer alan tüm arkadaşlarımızın düşüncelerini öğrenip bunun sonucunda ortak akıl ile uygun olan çözümü uygulamaya koymanın çalışmalarını yapacağız. Böylece daha katılımcı ve görüşün ortaya çıkacağı bir çalışma yapmış olacağız. Bu yeni oluşumun ilçemiz birliğine vesile olmasını temenni eder, tüm katılımcılara teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X