Advert

ELAZIĞLI YAZAR ZUĞURLU`NUN İKİ KİTABI ÇIKTI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞLI YAZAR ZUĞURLU`NUN İKİ KİTABI ÇIKTI
ELAZIĞLI YAZAR ZUĞURLU`NUN İKİ KİTABI ÇIKTI
Bu içerik 224 kez okundu.

Elazığlı hemşehrimiz yazar Ali Haydar Zuğurlu`nun iki kitabı daha piyasaya çıktı.

Yazar 2005 yılından itibaren siyer ve sahabe hayatı üzerinde araştırmalar yaparak vakıf ve derneklerde özellikle lise ve üniversite gençlerine yönelik eğitim faaliyetleri yürütmektedir. Halen bir lisede eğitimci olan yazar gençlerin eğitimlerine, ahlakî gelişimlerine ve Müslüman kimlikten ziyade Müslüman bir kişiliğin oluşmasına maddî ve manevi katkı sağlamaktadır.

Siyer ve sahabe hayatını araştırırken, kitabın konusuna göre birden çok tefsir, siyer ve sahabe hayatını konu edinen eserlerden faydalanılarak; “Bir Sahabe, Bir Kavram” düşüncesiyle oluşturulan gönüllü proje kapsamında aşağıdaki eserleri yayına hazırlanmıştır. Yazarın aynı proje üzerindeki çalışmaları devam etmektedir. Yazarın günümüze kadar yayınlanan yedi kitabı bulunmaktadır.

1- Bilal-i Habeşî ve Tevhid,

2- Ka’b bin Malik ve Tevbe,

3- Habbab bin Eret ve Sebat,

4- Ammar bin Yasir ve Sabır,

5- Mus’ab bin Ümeyr ve Davet,

6- Hz. Hamza ve Şehadet,

7- Selman-ı Farisî ve Hakikat,

Kitaplar, sahabe hayatının sohbetlere taşınması, gündem oluşturması ve hafızalarda daha iyi yer etmesi umuduyla kıssa tarzına yakın bir üslubuyla hazırlanmıştır.

Türkiye geneli satışı olan kitaplar;

https://www.kitapyurdu.com/yazar/ali-haydar-zugurlu/54390.html  veya https://www.fcr.com.tr/ali-haydar-zugurlu_20-1167 adreslerinden de temin edebilir. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı