Advert

ŞERİFOĞULLARI: GÜNÜ BİRLİK DEĞİL KALICI İŞLER PEŞİNDEYİZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ŞERİFOĞULLARI: GÜNÜ BİRLİK DEĞİL KALICI İŞLER PEŞİNDEYİZ
ŞERİFOĞULLARI: GÜNÜ BİRLİK DEĞİL KALICI İŞLER PEŞİNDEYİZ
Bu içerik 619 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, mahalle toplantılarında vatandaşların sorunlarını dinleyerek, sorunlara çözüm bulmaya çalışıyor.

Başkan Şerifoğulları, vatandaşların dertlerine derman olmaya devam ediyor. Her akşam bir mahallede yapılan halk toplantılarında vatandaşların dertlerini dinleyerek çözüm bulan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, halk günü toplantılarında vatandaşları tek tek dinliyor. Şerifoğulları göreve geldiği ilk günden bu yana belediye çalışmalarına vatandaşla birlikte karar veriyor.

“Halk ile birlikte şeffaf yönetim” anlayışıyla yoluna devam eden Başkan Şerifoğulları mahalle mahalle gezerek vatandaşın derdine ortak oluyor, önerilerini dinliyor. Başkan yardımcıları ile müdürlerin de hazır bulunduğu toplantılarda mahalleli Başkan Şerifoğulları’na merak ettiği tüm soruları soruyor, belediye faaliyetleri hakkında görüşlerini bizzat Başkan'a iletme fırsatı buluyor. Başkan Şerifoğulları ile ilgili müdürler şikayet ve talepleri dikkatle dinleyerek çözüm arıyor.

'AK PARTİLİ BİR BELEDİYE OLARAK HER ZAMAN HALKIMIZLA İÇ İÇEYİZ'

Belediye Başkanı Şerifoğulları, AK Partili bir belediye başkanı olarak her zaman halkla iç içe olduklarını ifade ederek, halk günlerinin, vatandaşları birebire dinleyerek, sorunlarına çözüm bulma noktasında çok etkili olduğunu söyledi. Şerifoğulları, “Yaptığımız her işte halkımıza sağladığı yararı gözetiyoruz. Günü birlik değil, kalıcı işler peşindeyiz. Derdimiz geleceğe eserler bırakmak. Elazığ'da yaşayan her bir vatandaşın derdiyle yakından ilgileniyoruz. Mahalle meclislerimizde vatandaşlarımızın sıkılmadan dertlerini bize anlatabildikleri bir ortam oluşturduk. Derdi olan her vatandaşımızı dinliyoruz, derdine derman oluyoruz. Tüm vatandaşlarımızla hem çayımızı içmeleri hem de bizlere dertlerini anlatmaları için bir araya geliyoruz” dedi.

VATANDAŞLAR HALK GÜNLERİNDEN MEMNUN

Şerifoğulları'nın toplantılarına gelen vatandaşlar, halk günlerinden memnuniyetlerini dile getirerek, Belediye Başkanı Şerifoğulları'na teşekkür ettiler. “Halkın sorununu dinlemesi çok güzel bir şey” diyen Fevzi Çakmak Mahallesi’nden Ayşe Yıldız, Başkan Şerifoğulları’na, tek tek herkesi dinleyerek, sorununa çözüm bulmaya çalışmasından ve mahallelerinde güzel işler yapmasından ötürü teşekkür etti. Çatalçeşme Mahallesi'nden Erol Aydın, Akpınar Mahallesi'nden Fatma Ahım, Abdullahpaşa Mahallesinden İhsan Ayhan, Hicret Mahallesi’nden Ozan Çabuk, Belediye Başkanı Şerifoğulları’na halk günlerinde samimiyetle tüm vatandaşları dinlediği ve böyle halkla iç içe olduğu için teşekkür ettiler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı