Advert

YÖRESEL ÜRÜNLERE İLGİ ESNAFIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
YÖRESEL ÜRÜNLERE İLGİ ESNAFIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ
YÖRESEL ÜRÜNLERE İLGİ ESNAFIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ İzzet TUMAY
Bu içerik 440 kez okundu.

İzzet TUMAY / Elazığ’ın dünya çapında ün yapmış yöresel ürünlerine olan talep, esnafların yüzünü güldürüyor.

Yöresel ürünlere özellikle başka illerden gelen vatandaşlar da yoğun ilgi gösteriyor. Yöresel ürün satışları ile ilgili gazetemize ‘özel’ açıklamada bulunan esnaflar, “Yaz ayları ile birlikte ilimize ciddi manada bir ziyaretçi akını var” dediler.

Esnaflar, şöyle konuştu: “Yaz ayları ile birlikte ilimize ciddi manada bir ziyaretçi akını var. Bu ziyaretçiler bir taraftan ilimizi gezerken bir taraftan da alışveriş yapıyorlar. Bu alışverişlerin başında yöresel ürünler geliyor. Elazığ’ın yöresel ürünleri olan orcik, pestil, Ağın leblebisi gibi gıda maddelerine büyük ilgi var. Elazığ’ın dünyaya mal olmuş meşhur ürünleri var. Bunların başında da orcik geliyor. Hem ilimizde yaşayan hem de il dışından gelen insanların orciğe olan ilgisi hayli fazla. Aldıkları bu ürünleri yaşadıkları illere götürüyorlar. Satışlarımız şu anda çok iyi. Yöresel ürünlerimize olan ilgi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Kapalı Çarşı konumu itibariyle şehrin merkezinde yer alıyor. Çarşıda her türlü ürünü bulmak mümkün, bu nedenle Kapalı Çarşı hem Elazığ’a hem de bölgeye hitap eden bir alışveriş merkezi. Kapalı Çarşı’da; Elazığ’ın yöresel ürünlerinin dışında her türlü gıda maddesini bulabilmek mümkün. başka illerden gelen vatandaşlar alışverişlerinde Elazığ’ın ürünlerini tercih ediyorlar.  Hem kazanç sağlıyor hem de memleketimizin yöresel ürünlerinin tanıtımını yapıyoruz.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ