Advert

ORMAN BÖLGE PERSONELİNDEN DUYARLI DAVRANIŞ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ORMAN BÖLGE PERSONELİNDEN DUYARLI DAVRANIŞ
ORMAN BÖLGE PERSONELİNDEN DUYARLI DAVRANIŞ
Bu içerik 441 kez okundu.

Orman Bölge Müdürlüğü gönüllü kan bağışçısı personelleri kan bağışında bulundu.

Eren KAYA / Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü gönüllü kan bağışçısı personelleri örnek bir davranışa imza atarak kan bağışında bulundu.

Türk Kızılay’ının Elazığ Şubesi yetkilileri, Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü'nde gönüllü kan bağışçısı personeller tarafından yapılan kan bağışlarını kabul etti.

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü adına ilk kan bağışını Orman Bölge Müdürü Ziya Polat gerçekleştirdi. Bölge Müdürü Polat, bu yıl yedinci kez bu organizasyonu yaptıklarını belirterek, "Bu hepimiz için bir sorumluluktur. Kanın sadece acil durumlarda değil, sürekli bir ihtiyaç olduğunun bilincinde olarak yılda birkaç kez düzenli bağışlar yaparak karşılanması artık bir zarurettir” diye konuştu. Polat, sürekli kan bağışçısı olmanın insanlığın, sorumlu vatandaşlığın bir gereği olduğunu vurgulayarak, gönüllü olarak gelip kan bağışında bulunan personele de teşekkür etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X