Advert

BAŞKAN KAYA: AKÇAKİRAZ’I BÖLGENİN YILDIZI YAPACAĞIZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BAŞKAN KAYA: AKÇAKİRAZ’I BÖLGENİN YILDIZI YAPACAĞIZ
BAŞKAN KAYA: AKÇAKİRAZ’I BÖLGENİN YILDIZI YAPACAĞIZ İzzet TUMAY
Bu içerik 633 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / 31 Mart seçimlerinde büyük bir oy farkıyla seçilen Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ile Akçakiraz'ı konuştuk.

Şehrin son yıllarda önemli bir değişim yaşadığını bu değişimde şehrin batısına büyük bir teveccüh gösterilmesininşehrin batıya doğru gelişmesine  neden olduğunu, Şehir Hastanesi'nin yapılması ile doğu bölgesinde de bir hamlenin başlatıldığını belirten  Kaya, "Elazığ, Bingöl ve Diyarbakır, Malatya üçgeninde bir iliz. Şehrimizin köylerinin yüzde 85'ini Akçakiraz olarak biz ağırlıyoruz ve buna karşılık Hazardağlı kavşağından bu tarafa devletin hiçbir resmi kurumu burada yok. Bütün müdürlükler hep şehrin batısında hizmete girmiş. Eğer bir ikisi bu tarafa getirilmiş olsaydı şehrimizde dengeli bir büyüme söz konusu olurdu'' dedi.

'ŞEHRİN DOĞUSUNDA DA YATIRIMLAR YAPILMALI'

Akçakiraz beldesinde kamu kurumunun olmamasından yakınan Başkan Kaya, "Şehrin bence en büyük sorunu ne STK'dır, ne sendikadır, ne de basının cesaretsizliğidir. Bana göre en büyük sorun şehrimizdeki adaletsiz büyümedir. Şehrin doğusuyla batısı arasındaki kalite farkı, büyüme, istihdam, hizmet farkına baktığımızda arada büyük bir uçurum var. Plazalar, AVM'ler, hastaneler gibi devletin bütün kurumlarının şehrin batısında, doğusuna hiçbir yatırım yok. Elazığ, Bingöl ve Diyarbakır, Malatya üçgeninde bir iliz. Şehrimizin köylerinin yüzde 85'ini Akçakiraz olarak biz ağırlıyoruz. Buna karşılık Hazardağlı kavşağından bu tarafa devletin hiçbir resmi kurumu burada yok. Bütün müdürlükler hep şehrin batısında hizmete girmiş. Eğer bir ikisi bu tarafa getirilmiş olsaydı şehrimizde dengeli bir büyüme söz konusu olurdu. Buraların da primi artar değer artışından nasibini alırdı. Şimdi mevcut duruma bakıldığında şehrin batısı Etiler'i geçmiş buralar hala yerinde saymaya devam ediyor. Bir tarafa çok yemek veriyorsunuz o obez oluyor bir tarafta sıska cılız bir vaziyette büyüyor şu anda tablo bu. İnşallah bundan sonra dengeli bir büyüme olur'' diye ifade etti.

'AK PARTİ'NİN TÜM İMKANLARINI AKÇAKİRAZ'A SEFERBER EDİYORUZ'

AK Parti'nin bütün imkanlarını Akçakiraz'a seferber ettiklerini belirten Kaya, "Akçakiraz'da beş yıldan beri belediye başkanlığı yapıyorum, millet 31 Mart'ta sandığa gitti yeniden güven tazeledik. Sabahattin Kaya bizim belediye başkanlığımızı iyi yapar dediler böyle düşünen insan sayısı çok fazlaydı. Dolayısıyla sandığa gittiklerinde bizden yana oylarını kullandılar. Bizi desteklediler, bize olan teveccühleri, memnuniyetleri oya dönüştü. Büyük ekseriyetle bir başarı sağladık ve halkımızdan aldığımız güç ve enerjiyle inşallah önümüzdeki beş yıl çok daha verimli geçecek. 3 aydır görevdeyiz, kalan 57 ayımızda halktan aldığımız beş yıllık yetkiyi en iyi şekilde değerlendireceğiz. Hem yeraltı hem yerüstü yatırımlarımız artarak devam edecek. Bu hizmetlerimizi katlayarak devam ettireceğiz ve inşallah Akçakiraz'ı bölgenin yıldızı haline getireceğiz. Buna enerjimiz ve heyecanımız var. AK Parti'nin bir belediyesiyiz, AK Parti'nin bütün imkanlarını Akçakiraz’a seferber ediyoruz. Gerektiğinde il başkanımızı sürece dahil ediyoruz, sağolsun sesimize her daim kulak veriyor, her daim yanı başımızda oluyor, gerektiğinde Ankara’da bakanlıkta olan projelerimizi milletvekillerimiz üzerinden takip ettiriyoruz. Geçen dönem hem Milli Eğitim Bakanlığı'nda olan Sağlık Bakanlığı'nda olan, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda olan projelerimiz destek gördü. Futbol ve basketbol sahalarımız, aile hekimliğimiz, kitap okuma evimiz halkımıza hizmet veriyor. Bu anlamda yarım kalan işlerimizi de önümüzdeki beş yıllık süreçte tamamlamanın gayreti içerisinde olacağız. Halkımız bilir, Sabahattin Kaya söylediğini yapar söylenene de kulak verir'' diye konuştu.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ