Advert

PALU'DA TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
PALU'DA TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ
PALU'DA TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ İzzet TUMAY
Bu içerik 284 kez okundu.

Eren KAYA / Palu ilçesinde, Palu Belediyesi tarafından temizlik seferberliği başlatıldı. Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım'ın talimatıyla başlatılan temizlik seferberliği kapsamında, ilçe genelinde bulunan tüm cadde ve sokaklar, ana arter yollar süpürülecek, ara caddelerde bulunan ve görüntü kirliliği oluşturan moloz, yığıntı, kir ve süprüntüler temizlenecek.

Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım, başlatılan temizlik seferberliğine ilişkin yaptığı açıklamada, "Vatandaşımızın temiz, ferah, huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlamak için gereken tüm çalışmalara başlandı. İlçe genelinde bulunan tüm cadde ve sokaklar, ana arter yollar karış karış süpürülerek, ara caddelerde bulunan ve görüntü kirliliği oluşturan tüm moloz, yığıntı, kir ve süprüntülerin temizliği yapılacak" dedi.

Temizlik çalışmalarını yerinde inceleyerek temizlik ekibine talimatlar verdiğini belirten Başkan Yıldırım, “Dinimizin temizliğe verdiği önem hepimizin malumu. Temizlik imandandır. Günlük çöp toplama araçlarımız, katı atık toplama makineleri cadde ve sokaklardan çöp alımı yaparak bölgede temizlik yönünden ortaya çıkabilecek olumsuzlukların önüne geçmektedir. Ben de temizlik ekibini bu konuda talimatlandırarak gerekli faaliyetleri başlattım. Hemşerilerimizin temizliğe duyarlı olmasını ve temizlik işçilerine bu konuda yardımcı olmalarını istiyorum" ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ