Advert

AKTARLARDAN ‘DOZ’ UYARISI!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AKTARLARDAN ‘DOZ’ UYARISI!
AKTARLARDAN ‘DOZ’ UYARISI! İzzet TUMAY
Bu içerik 339 kez okundu.

İzzet TUMAY / Elazığ’ın tarihi alışveriş merkezlerinden Kapalı Çarşı’da faaliyet gösteren aktarlar, şifalı bitki konusunda HaberKent gazetesine ‘özel’ açıklamalarda bulundu.

Aktarlar, “Bitkinin kullanma miktarını bilmek çok önemli. Her bitkinin belli bir kulanım miktarı vardır, fazlası vücuda zarar verebilir, azı ise etki etmez” dediler.

Kan temizleyici özelliği nedeniyle ısırgan otuna değinen aktarlar, “Ihlamur ada çayı ve 17-18 çeşit bitkinin karışımıyla oluşturulmuş kış çayı ilaçlar gibi bir arada kullanıldığı zaman tepkimeye girip zarar vermezler. Bitkiyi fazla kullanırsak zehirlenme vakaları ortaya çıkabilir. İlaçlarda olduğu gibi bu bitkilerin kullanımında da doz faktörü var. Bitkilerin kullanımı sırasında fazla doz kullanımı olduğu zaman alerjik durumlar ortaya çıkabilir. Örnek verecek olursak; doz aşımında vücutta kızarıklık türü sıkıntılar ortaya çıkabilir. Sattığımız her bitkinin üzerinde kullanma kılavuzu, doz miktarı var. Bitki; dozuna göre kullanıldığı takdirde faydalı olur. Bitkiler; ilaçlar gibi fazla kullanımı durumunda ölüm vakaları ortaya çıkmaz. Sattığımız ürünlerin hepsi faydalı bitkiler ancak fazla kullanımı durumunda normal olarak sadece alerjik durumlar ortaya çıkabilir. Sattığımız ürünlerle ilgili müşterilerimize kullanımı konusunda bilgi vermeyi de ihmal etmiyoruz” dediler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ