Advert

HAZAR GÖLÜ BU YIL MUHTEŞEM

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
HAZAR GÖLÜ BU YIL MUHTEŞEM
HAZAR GÖLÜ BU YIL MUHTEŞEM
Bu içerik 445 kez okundu.

İzzet TUMAY / Sivrice'de kendine has doğası, plajları, kamp alanları ve tesisleriyle ilgi gören Hazar Gölü, doğudaki tatilcilerin gözdesi oldu.

Hazar Baba ve Mastar Dağları arasında yer alan, 22 kilometre uzunluk ve 5-6 kilometre genişliğe sahip Türkiye'nin en derin göllerinden Hazar Gölü çevresinde çok sayıda yazlık ev ve tatil sitesi ile kamp alanları bulunuyor. Hazar Gölü, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden vatandaşlara tabiri caizse Akdeniz ve Ege sahillerini aratmıyor. Her geçen yıl daha fazla ziyaretçi çeken Hazar Gölü ile ilgili sosyal medya hesabından ‘Hazar Gölü bu yıl muhteşem’ başlığı ile bir paylaşım yapan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, paylaşımında şu satırlara yer verdi: “Hazar Gölü bu yıl muhteşem... Turizm çeşitlendirmesi, yeni altyapı çalışmaları ve plaj alanları, yeni aktiviteler ve gemi turları, etkin ve odaklı tanıtımlar. Bütün bu çalışmalarla Hazar Gölü'nde bu yıl tüm zamanların rekorunu kırmayı hedefliyoruz.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X