Advert

ÇELİK: BİZİM TARAFIMIZDAN DOĞAYA AYI SALINIMI YAPILMAMIŞTIR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ÇELİK: BİZİM TARAFIMIZDAN DOĞAYA AYI SALINIMI YAPILMAMIŞTIR
ÇELİK: BİZİM TARAFIMIZDAN DOĞAYA AYI SALINIMI YAPILMAMIŞTIR
Bu içerik 506 kez okundu.

Gazetemizde 9 Temmuz’da yayınlanan “Keban'da ayı tehlikesi” başlıklı haberimizle ilgili olarak Doğayı Koruma Milli Parklar İl Şube Müdürü Hüseyin Çelik yaptığı açıklamada, “Bizim tarafımızdan doğaya ayı salınımı yapılmamıştır” dedi.

Konuyla ilgili olarak Çelik'ten yapılan açıklama şöyle: “Gazetenizin 9 Temmuz 2019 tarihli sayısında yer alan 'Keban’da ayı tehlikesi' başlıklı haberinizde MHP Keban İl Genel Meclis Üyesi Cevdet Doğan’ın ifadeleri gerçeği yansıtmamaktadır.

Söz konusu haberde, Cevdet Doğan’ın Milli Parklar Müdürlüğü tarafından 10’a yakın ayının doğaya bırakıldığı, Milli Parklar Şube Müdürü ile görüştüklerini ve şube müdürü tarafından (vatandaşları kastederek) 'Kurtlara nasıl alışmışlarsa ayıya da alışmaları gerekir' şeklinde konuştuğuna yönelik ifadeleri yer almıştır.

Ancak Milli Parklar Müdürlüğü tarafından doğaya ayı salınımı yapılmadığı gibi haberde bahsi geçen şube müdürü tarafından da bu konuda herhangi bir açıklamada bulunulmamıştır.”

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X