Advert

KLİMA VE VANTİLATÖR SATIŞLARI ARTTI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KLİMA VE VANTİLATÖR SATIŞLARI ARTTI
KLİMA VE VANTİLATÖR SATIŞLARI ARTTI
Bu içerik 282 kez okundu.

İzzet TUMAY / Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’da da havaların aşırı sıcak olması vantilatör ve klima satışlarına olumlu yansıdı, satışların artması ile esnafın da yüzü güldü.

Bu yıl klima almaya bütçesi yetmeyen vatandaşların vantilatöre yöneldiklerini belirten mağaza yetkilileri, vantilatör çeşitleri içerisinde en çok buharlı olanın tercih edildiğini, kullanıldığı odanın havasını kurutmaması, nemli tutması, gözlerde kuruluğa neden olmaması yüzünden tercih sebeplerinin başında geldiğini söylediler.

Vatandaşların sıcaklardan korunmak adına tercih ettiği vantilatör ve klimalara ilgisinin her geçen yol arttığını ifade eden beyaz eşya satış mağazası yetkilileri, “Ülke genelinde havalar oldukça sıcak ve maalesef bu sıcaklar her geçen yıl artıyor. Bu nedenle klima ve vantilatör satışlarımızda önemli oranda bir artışın söz konusu olduğunu söyleyebiliriz” dediler.

Gazi Caddesi başta olmak üzere Elazığ’da merkezi bölgelerde faaliyet gösteren beyaz eşya mağazalarında her çeşit klima ve vantilatör bulmak mümkün. Satışların artması adına bazı esnafların vantilatörleri kaldırım üzerinde teşhir etmeleri dikkatlerden kaçmıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X