Advert

SÜLÜKLÜ GÖL TURİZME KAZANDIRILACAK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
SÜLÜKLÜ GÖL TURİZME KAZANDIRILACAK
SÜLÜKLÜ GÖL TURİZME KAZANDIRILACAK
Bu içerik 303 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Ağın ilçesinde bulunan Sülüklü Göl turizme kazandırılacak. Ağın ilçesine 16 km. mesafede bulunan Balkayası köyündeki Sülüklü Göl, Vali Çetin Oktay Kaldırım ve beraberindeki heyet tarafından incelendi.

Vali Çetin Oktay Kaldırım, ETSO Başkanı Asilhan Arslan, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Tarım ve Orman İl Müdürü Turan Karahan ve diğer yetkililer tarafından incelenen Sülüklü Göl’ün turizme kazandırılması için gerekli çalışmaların başlatılması planlandı.

Bir zamanlar Sülüklü Göl'de bulunan sülükler ile bazı hastalıkların tedavi edildiği, bu nedenle gölün yeniden sülüklendirilmesi için Su Ürünleri Enstitüsü'nün gerekli çalışmalara başlamasının planlandığı belirtildi.

Bulunduğu konum itibarı ile eşsiz bir güzelliğe sahip bulunan Sülüklü Göl muhteşem güzelliğinin yanında bazı kuşlara da ev sahipliği yapıyor.

Vali Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Sülüklü Göl, doğal güzelliği ve bulunduğu alanda yaban kazları ile bazı kuş türlerine ev sahipliği yapan bir göl. Buranın turizme kazandırılması adına bir incelemede bulunduk. Sağlık turizmi alanında burayı değerlendirmeyi planladık. Bunun için de gerekli çalışmaları başlatıyoruz” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X