Advert

ULAŞ: MAKAM SENİ YÜCELTMEYECEK, SEN MAKAMI YÜCELTECEKSİN!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ULAŞ: MAKAM SENİ YÜCELTMEYECEK, SEN MAKAMI YÜCELTECEKSİN!
ULAŞ: MAKAM SENİ YÜCELTMEYECEK, SEN MAKAMI YÜCELTECEKSİN!
Bu içerik 484 kez okundu.

***Ulaş, “Kim olursan ol; sen temsil ettiğin makamın hakkını vermiyor, makamdan güç alıyorsan eğer o zaman sen makamın hakkını vermiş olmuyorsun! Yani makam seni yüceltmeyecek, sen makamı yücelteceksin. Bunu da hizmetlerinle, sevginle muhabbetinle başaracaksın” dedi.

İzzet TUMAY / Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş, “Esnaflarımızı güler yüz ile karşılaşmak, onların sevgisini kazanmak, samimi duygularla hizmet etmek en büyük düsturumuzdur. İşte tam bu noktada şu anda yakaladığımız başarının en büyük sebebinin esnaflarımızın gönlünü almaktan geçtiğini söyleyebiliriz” dedi.

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası olarak yaptıkları her çalışmada esnafların menfaat ve çıkarları doğrultusunda hareket ettiklerini, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra ki süreçte de her zaman esnafların yanında olacaklarını belirten Ulaş, HaberKent gazetesine yaptığı ‘özel açıklamada, şöyle konuştu: “Biz, esnaflarımıza hizmet ederken Allah’ın rızasını gözetiyor, hizmetlerimiz karşısında hizmet ettiğimiz kitleye ‘başkan’ değil bir ‘hizmetkâr’ gibi hareket ediyoruz. Esnaflarımızın bize olan sevgisi yürüdüğümüz bu yolda bize güç veriyor.

BAŞARIMIZ ‘ESNAFLARIN GÖNLÜNÜ ALMAKTAN’ GEÇİYOR!

Başarılı olmak esnafların gönlünü kazanmaktan ve koltuk sevdasına düşmeden hizmet etmekten geçmektedir. Ben her zaman söylüyorum; kim olursan ol; sen temsil ettiğin makamın hakkını vermiyor, makamdan güç alıyorsan eğer o zaman sen makamın hakkını vermiş olmuyorsun. Yani makam seni yüceltmeyecek, sen makamı yücelteceksin. Bunu da; hizmetlerinle, sevginle muhabbetinle başaracaksın.

İNSANLARIN DUASINI ALIYORUZ, BU DA BAŞARIYI GETİRİYOR

Esnaflarımızın bize gösterdiği sevgi bize güç ve şevk veriyor. Biz insanların duasını alıyoruz. Kısa sürede önemli başarılı çalışmalarımız oldu. Hangi kapıya gitsek çok şükür o kapıların hepsi bize açılıyor. Bu da ne ile oluyor; iyi niyet, hizmet, samimi duygularla. Eğer bizler mücadele verirsek, topyekûn bir ve diri olursak başaramayacağımız bir şey yoktur. Ben esnaflarım ve memleketim için gerekli mücadeleyi verdiğim zaman Rabbim bana güç kuvvet veriyor ve ben de çok şükür başarılarımı ve hizmetlerimi katlayarak hizmetlerime devam ediyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X