Advert

KURNAZ:​ HİZMET KALİTEMİZİ ARTIRIYORUZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KURNAZ:​ HİZMET KALİTEMİZİ ARTIRIYORUZ
KURNAZ:​ HİZMET KALİTEMİZİ ARTIRIYORUZ İzzet TUMAY
Bu içerik 258 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Harput Esnaf ve Sanatkârları Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi yeni hizmet binasına taşınıyor.

Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Turan Kurnaz, “İlimizde 2013 yılında kurulmasına karşılık kısa süre içinde esnaflarımıza verdiği hizmetle önemli bir mesafe kat eden kooperatifimiz kendisine ait olan yeni hizmet binasına taşınarak hizmetlerine burada devam edecek” dedi.

Kuruluşlarından bugüne kadar yaptıkları çalışmalar ile esnaf ve sanatkârların sıkıntılarına çözüm getirmek adına sürekli yanlarında olduklarını belirten Kurnaz, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bugün 1200'ün üzerinde üyemiz var. Bu üyelerimizin kredi taleplerini karşılamak adına da sürekli olarak büyüyoruz. 2013 yılında kurulan ve kuruluşunun üzerinden kısa bir süre geçmesine karşılık birinci sınıf kooperatif konumuna gelmiş bulunuyoruz. Kooperatif olarak bugün kendi hizmet binamıza geçiyoruz. AK Parti Milletvekilimiz Sermin Balık’ın destekleri ile Vakıfbank Genel Müdürlüğü'nden ilimizdeki binasının bir katını aldık, gerekli onarım ve tefrişatını tamamladık. Bugün de ilimiz protokolünün katılımı ise saat 14.00'te açılışını gerçekleştireceğiz. Açılışa Bölge Başkanımız İsmet Bayram ile birlikte birçok ilden kooperatif başkanları katılacak. Amacımız esnaf ve sanatkârlarımıza verdiğimiz hizmetin kalitesini yükseltmek, onlara layık bir mekânda taleplerini yerine getirmek. Bütün esnaf ve sanatkârlarımızı açılışımıza bekliyoruz.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ