Advert

VALİ KALDIRIM: KARA LEYLEK KANYONU'NU TURİZME KAZANDIRACAĞIZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
VALİ KALDIRIM: KARA LEYLEK KANYONU'NU TURİZME KAZANDIRACAĞIZ
VALİ KALDIRIM: KARA LEYLEK KANYONU'NU TURİZME KAZANDIRACAĞIZ
Bu içerik 356 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Elazığ’da turizm sektörünün ivme kazanması adına yapılan çalışmalara yeni bir destinasyon ekleniyor. Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın ilçe gezileri kapsamında Baskil ilçesinde yaptıkları incelemelerde yeni bir kanyon keşfettiklerini ve bu kanyonu turizme kazandırma adına gerekli planlamaları yapacaklarını açıkladı.

İlçe ziyaretleri kapsamında Keban’dan Baskil’e Fırat Nehri üzerinden giderken, Baskil ilçesi sınırları içinde tespit edilen, nadir kuş türlerinden kara leyleklerin yuvalandığı bu kanyona, Vali Çetin Oktay Kaldırım tarafından Kara Leylek Kanyonu adını verildi.

Vali Kaldırım yaptığı açıklamada, “İlçe gezilerimiz sırasında bu kanyonu keşfettik. Yeni keşfettiğimiz Kara Leylek Kanyonu. Elazığ turizmi için yepyeni bir destinasyon. Muhteşem bir güzellik, tarih, su ve doğa iç içe. Nadir türlerden kara leyleklerin yuvaladığı olağanüstü bir mekan. Buraya, Keban Barajı'ndan başlayıp Baskil’e uzanan turlar planlıyoruz. Böylece ilimiz turizmine yeni bir soluk kazandırmış olacağız" dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X