Advert

MEDYA ÇALIŞANLARI, İHA TİCARİ PİLOT SERTİFİKASI ALDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MEDYA ÇALIŞANLARI, İHA TİCARİ PİLOT SERTİFİKASI ALDI
MEDYA ÇALIŞANLARI, İHA TİCARİ PİLOT SERTİFİKASI ALDI
Bu içerik 299 kez okundu.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ile Fırat Üniversitesi tarafından düzenlenen İHA 0 Sistemleri Ticari Pilot Eğitimleri sona erdi. İki gün süren eğitimlere katılan yerel ve ulusal medya çalışanları, İHA ticari pilot sertifikası almaya hak kazandı.

FHGC toplantı salonunda düzenlen sertifika töreninde, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Kurs Koordinatörü Doç. Dr. Levent Taşçı ile Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri katıldı.

Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci, törende yaptığı konuşmada, şunları söyledi: "Fırat Üniversitesi çok çeşitli alanlarda teknik ve bilimsel becerileri geliştirecek eğitimler veriyor. Bu anlamda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün yetkilendirmesiyle vermeye başladığımız İHA kurslarımızda özel bir anlam taşımaktadır. Üniversitemizde gerek hocalarımızın gerekse öğrencilerimizin İHA ile ilgili çok ciddi çalışmaları var. Birçok öğrenci gruplarımız İHA ile ilgili drone’lerle ilgili yarışmalara katılıyorlar. Amacımız bu altyapıyı kullanarak geliştirmek ve resmi statüyü daha da kuvvetli hale getirmek. Bu amaç doğrultusunda özellikle Doç. Dr. Levent Taşçı hocamızın çok ciddi gayretleri oldu. Başından beri ve şu anda da kursların sürdürülmesinde ciddi emek sarf ediyor. Kurslarla ilgili alanlarında uzman hocalarımız tarafından dersler veriliyor.” (FÜ BASIN YAYIN)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X