Advert

ELAZIĞ’DA TARIM VE YAPI FUARI DÜZENLENECEK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞ’DA TARIM VE YAPI FUARI DÜZENLENECEK
ELAZIĞ’DA TARIM VE YAPI FUARI DÜZENLENECEK
Bu içerik 445 kez okundu.

Elazığ’da 2019 yılı içerisinde düzenlenecek olan "Tarım ile Yapı İnşaat Fuarı" hazırlıkları sürüyor. ETSO Başkanı Asilhan Arslan, iş dünyasının ürünlerinin en etkin pazarlama faaliyetlerinden birinin fuar olduğunu belirterek, Elazığ’ında bu alandan en iyi şekilde faydalanması için çaba gösterdiklerini söyledi.

2019 yılı içerisinde Elazığ, iki önemli fuara daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Elazığ’da Tarım ve Yapı İnşaat Fuarı 19-22 Eylül ve 3-6 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Star Fuarcılık yetkilileri ile bir araya gelerek, çalışmalarla ilgili bilgi verdi. ETSO olarak, borsa, bürokratlar ve ekonomi STK’larla organizasyonu sahiplendiklerini ifade eden Başkan Asilhan Arslan, iş dünyası ürünlerinin en etkin pazarlama faaliyetlerinden birinin fuarlar olduğunu söyledi.

'PAZARLAMA FAALİYETLERİNDE DAHA ETKİN OLMALIYIZ'

Arslan, “Fuar organizasyonlarının detaylarıyla alakalı bilgilendirmeler yapıyorlar. Bizler de Ticaret ve Sanayi Odası olarak gerek bürokratlarımızla gerek diğer sivil toplum örgütlerimizle, ekonomik toplum örgütlerimizle, borsamızla birlikte bu organizasyonu sahipleniyoruz. Ve bu organizasyonun en iyi şekilde iş dünyasının faydalanabileceği, şehrimizin insanlarının faydalanabileceği şekliyle nihayetlendirilmesi adına bir çaba sarf ediyoruz. Bu konuda iş dünyamızı ve insanlarımızın duyarlı olmasını ve şehrimizin ekonomisine sahip çıkmaya davet ediyoruz. Malumunuz ekonomik anlamda sıkışıklığının olduğu bir dönemde ben şahsen kendiişlerimde pazarlama faaliyetlerinin bütçesini kısmaktan daha çok arttırma yönünde bir yönetim modeli gerçekleştiriyorum. Çünkü Pazar daraldıkça inanıyorum ki rekabet artacaktır. Ama bu artan rekabeti aşabilme adına kendi firmalarımızın içsel hacmini gerek koruyabilme gerek arttırabilme adına pazarlama faaliyetlerinde daha etkin olmalıyız” dedi.

'ÇOK DAHA GENİŞ BİR KİTLEYE HİTAP EDECEK'

Arslan, “Yapı İnşaat ve Dekorasyon Fuarımız içerik anlamında çok daha geniş bir kitleye hitap edecek. Sektörel anlamda dağılımı çok daha geniş olacaktır. Bir önceki yıla göre bir önceki yıldan tecrübelerimize göre fuarında içeriğini çok daha arttırdık. Gerek imalatçı ve ticareti gerçekleştiren firmalarımızın bu konuda ki talepleri gerekse ziyaretçilerimizin talepleri doğrultusunda fuarımızın çok daha geniş bir yelpazeye sebep oldu bu da o organizasyonun çok daha verimli geçeceğine delalettir. Aynı zamanda devletimiz fuar organizasyonlarına destek vermeye devam ediyor. KOSGEB bu fuarların yüzde 60’ını karşılıyor. Bu da gerçekten iş dünyamız adına ciddi anlamda büyük bir destek. KOSGEB firmalarımız, Star fuarcılıkta bu konuda gerekli çalışmaların yapılması, evrakların hazırlanması noktasında firmalarımıza destek vermekte bu destekleri yüzde 60 oranında alabilmekteyiz. Devletimize de iş dünyasının yanında olduğu için teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye kaydetti. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X