Advert

HAZIR SUYA OLAN TALEP ARTTI!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
HAZIR SUYA OLAN TALEP ARTTI!
HAZIR SUYA OLAN TALEP ARTTI! İzzet TUMAY
Bu içerik 396 kez okundu.

Esnaflar, “Hazır su piyasası gerçekten yaz aylarında ciddi ekonomik getirisi olan bir sektör. İnsanlar elinden hazır pet şişe suyu düşürmüyorlar” dediler.

İzzet TUMAY / Elazığ’da son günlerde hava sıcaklıklarındaki artış nedeniyle özelikle hazır su satışlarında ciddi anlamda bir artışın söz konusu olduğu belirtildi.

Sıcaklıkların artmasıyla birlikle hazır suya olan ilginin de arttığını belirten esnaflar, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da havaların ısınmasıyla birlikte hazır suya olan talep arttı. Bu artışın eylül ayı sonuna kadar devam edeceğini düşünüyoruz” dediler.

Özelikle pet şişelerde satılan hazır sulara ilginin büyük olduğunu belirten esnaflar, “Keşke başka illerin şişelenen sularını satacağımıza, Elazığımızın da bir marka suyu olsaydı. Hazır su piyasası gerçekten yaz aylarında ciddi ekonomik getirisi olan bir sektör. İnsanlar elinden hazır pet şişe suyu düşürmüyorlar. Kimse artık musluktan su içmiyor. Zaten Elazığ’ın şebeke suyu özellikle bulunduğumuz şu aylarda hiç içilecek gibi değil. O yüzden insanlar hazır su tüketmeyi seçiyorlar” dediler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ