Advert

ESNAF VE SANATKÂRLAR KOOPERATİFİ YENİ HİZMET BİNASI AÇILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ESNAF VE SANATKÂRLAR KOOPERATİFİ YENİ HİZMET BİNASI AÇILDI
ESNAF VE SANATKÂRLAR KOOPERATİFİ YENİ HİZMET BİNASI AÇILDI İzzet TUMAY
Bu içerik 490 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / Harput Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin hizmet binasının açılışı yapıldı.

 

Açılışa, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Akçakiraz Belediye Başkanı Sebahattin Kaya, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, STK temsilcileri ve esnaflar katıldı.

Açılış öncesinde bir açıklama yapan Harput Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Turan Kurnaz, ”Harput Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi 2013 yılında kurulan bir kooperatif olup şu an 1200 üyemizle Elazığ’a hizmet ediyoruz. Kooperatifimizin amacı Elazığ küçük esnafına hizmet etmektir. Bu hizmet esnasında bizlere destek veren milletvekillerimize teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

‘NEZİH ORTAMDA ESNAFA GÜZEL HİZMETLER YAPACAKTIR’

 

Vali Çetin Oktay Kaldırım açılış sonrasında yaptığı açıklamada, ”Turan Kurnaz başkanımız hakikaten çok güzel hizmetler yapan, kamuoyuyla ve STK’larla uyumlu çalışan, esnafın haklarını gözeten, güzel hizmetler götüren, üyelerine hem finansman noktasında hem diğer hizmetler noktasında güzel hizmetler götüren bir anlayışla çalışıyorlar. Bugün milletvekilimiz, belediye başkanımız, Malatya’dan gelen birlik başkanımız, diğer oda başkanlarımızla birlikte güzel bir açılış yaptık. Burası kendilerine ait güzel bir mekân oldu. Özellikle bu nezih ortamda esnafa güzel hizmetler yapacaktır. Tabi esnafımız toplumun bel kemiğidir. Alın teriyle kazanç sağlayan ve toplumu gerçekten ayakta tutan bir kesimdir. Hem bizim hem de Elazığ için hem de ülkemizi için çok önemli bir kesim. Elazığ esnafı da gerçekten misafirperver olan esnafın ilkeler ve değerlerini taşıyan bir kesim bunun hakkını vererek yapan bir kesim. Onların ayakta durması, onlara finansman imkânı sağlanması, işbirlikleri kurulması daha yeni nesil esnaflık yapmaları noktalarında çalışmalar yapması şehrimizin için önemlidir. İnşallah yeni dönemde yeni binayla birlikte başkanımızla beraber bu güzel çalışmalar yapılacak. Hem esnafımızın nefes alması için hem de dünya gelişiyor artık e-ticaret devreye giriyor biraz daha şartlara uyum sağlama teknolojiye hem fiziki mekân hem de mental olarak bu yoğun ticarette yer alabilmeleri kazanç elde etmeleri aynı zamanda geleneksel fonksiyonlarını yerine getirebilmeleri için bu tür çalışmalarda önemli inşallah elbirliğiyle bu çalışmalar yapılır ve Elazığ esnafı her zaman övündüğümüz değerleriyle örnek olmaya devam eder’’ diye konuştu.

 

‘BU GÜZEL BİNADA GÜZEL HİZMETLER VERİLECEKTİR’

 

Belediye Başkanı Şerifoğulları ise, ”Harput Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin hizmet binasının açılışını gerçekleştirdik. Bu güzel binada esnafımıza çok daha güzel hizmet vereceklerdir. Turan başkanımızın çalışmalarını takip ediyoruz kendileri çalışkan bir başkan. Esnaflarımız için cansuyu niteliğinde olan kredileri oluşturma, hükümetten talep etme ve takibini yapma noktasında gayet başarılı bir başkanımız. Bu çalışkanlığı ilimize kredi olarak para olarak dönüyor. Can suyu niteliğinde bütün esnaflarımıza uzun süredir para dağıtmayla ilgili çalışmaları var. Malumunuz ülkemizde bir kriz var bu kriz ortamında esnaflarımızı desteklemek çok önemli. Burada özellikle milletvekillerimizin süreci takip etme gibi bakanlıktan çıkartılan paranın ilimize gelmesi ilimizdede de esnaflarımıza dağıtılması çok önemli" dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ